Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm Fragmanı

44

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmış Yılmaz, diğer yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir heves ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı sıradan bir gece de alt üstteki olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan öykü Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den değerli hiç bir şeyi yok. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün güvenli olmayan bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey değil. Parada pulda gözü değil. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva ayarlamak. Oysa bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı adamakıllı değişen Yılmaz’ı içine düştüğü yaşam bambaşka yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı edinmek. Para hırsı gözünü âmâ etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı değil. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görür görmez aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar bayan oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek ricası Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva hazırlamak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı alt üst olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha zor kararlar devretmek zorunda kalacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölüm Özeti

Çok Eskiden Çukurova, yeni bölümü ile 11 Şubat Salı 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Sen Çal Kapımı 31. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde sen çal kapımı, sen çal kapımı 31. bölüm ve sen çal kapımı 31. bölüm 1. fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.