Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm full izleme linki! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24

Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm full izleme linki! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm tek parça full izle! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çok Eskiden Çukurova‘da sula durulmuyor! Çok Eskiden Çukurova bu akşam 83. yeni bölümüyle ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu! İşte, Çok Eskiden Çukurova 83. bölüm full izleme linki! Bir Zamanlar Çukurova son birim tek parça full izle! Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni birim fragmanı yayınlandı mı?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BIRIM FULL KESİNTİSİZ İZLE!

TOPRAKTAN PARA ÇIKTI! BEHİCE ÇILDIRDI!

Hünkar Yaman adına yapılacak yaz kampı inşaatından meydana çıkan paralar kepçenin ucundan savrulunca, cümbür cemaat şaşkınlıktan dona kalır! Rüyaları gerçek olan Gaffur, cebini doldurmaya çalışırken, arazileri kontrole dışarı giden Behice kendini ortaya atarak paraları toplamaya kalkar!

Behice, bu paranın Yılmaz’ın paraları olduğuna emindir! Ancak onu kimse dinlemeyecektir!

Para için tutanak tutulurken, Behice uzaklaştırılır! Şüphesiz Behice paranın peşini bırakmayacaktır, soluğu konakta alır! Oysa, işler Behice için tamamen tersine dönmüştür. Attığı her adımda, etrafındaki çember daraldığı gibi, Müjgan ile de arası açılacaktır!

ZÜLEYHA VE DEMİR AİLE İTİBARINI KORUMAYA ÇALIŞIRKEN, ÜMİT NE YAPACAK?

Geceyi birlikte geçiren Ümit ve Demir’in adeta karınlarında kelebekler uçmaktadır! Oysa arazide bulunan para ve ofise bırakılan mektup, Züleyha ve Demir’in karşılıklı gündemindedir. Demir, Züleyha’nın soyadlarının itibarını koruma çabasından etkilenir ama aklı da Ümit’tedir.

GAFFUR İLE DEMİR’İN ARASINA DA YİNE BEHİCE GİRECEK!

Henüz kimsenin Gülten ve Çetin’in minik konaktan taşındığından haberi yoktur. Behice ise gelip yerleşmiştir. Lakin şüphesiz, ağırbaşlı ağırbaşlı oturmak ona kadar değildir! Hırsını çalışanlardan almaya kalktığında ortalık karışır! Üzerine Gaffur’u tehdit ederek işlerini yaptırmaya kalktığında Demir ile Gaffur arasında büyük bir kavga yaşanacaktır. Demir bir defa daha Gaffur’un üzerini çizecektir!

FİKRET DE MÜJGAN İLE ÜMİT’İN ARASINDA KALIYOR!

Fikret, bir kez daha Fekeli ile yüzleşmek durumunda kalır. Fekeli, onun Yılmaz’ın intikamını olmak için Adnan Yaman’ın mezarını kırdığına inanmamıştır. Oysa Fikret yeniden diğer bir şey söylemez. Ümit ile kurdukları oyun ile meşguldür ama aklı da Müjgan’dadır. Birbirlerinden uzaktan kalmaya çalışsalar da Fekeli de durumu fark edecektir.

HÜNKAR’IN KATİLİ BULUNUYOR MU?

Züleyha’nın İstanbul’dan ağırlama ettiği polis dostu araştırmasını derinleştirir ve yeni ipuçlarını ulaşır. Kimsenin haberi yoktur fakat Behice’nin etrafındaki çember daralmaktadır! Bundan Başka bir görgü tanığı da gün ışığına çıkmak üzeredir!

Bir önceki yazımız olan Akrep 10. bölüm full izleme linki! Akrep son bölüm tek parça full izle! Akrep 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.