Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı

44

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 1970’li yılların Adana’sında yaşanan bir aşk hikayesini ekranlara taşıyor. Bir yanda annesiz ve yetim büyümek zorunda kalmış Yılmaz, öteki yanda kumarbaz abisine para getirebilmek için terzinin yanında çıraklık yapan Züleyha’nın birbirlerine duydukları aşk.

Birbirlerine büyük bir heves ve aşk ile bağlı olan Yılmaz ve Züleyha’nın hayatı banal bir gece de alt üstteki olur. Apar topar İstanbul’dan Adana’ya gitmek zorunda kalan çift, Yaman Çiftliğinde kendilerine bir iş bulurlar ve çiftlikte yaşamaya başlarlar.

İstanbul’da başlayan hikaye Adana’da devam edecek ve Züleyha’nın çiftlik sakinlerine söylediği yalan hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir.

Bir Zamanlar Çukurova’da kim kimdir?

Vahide Perçin (Hündar Yaman)

Çukurova’nın en varlıklı ailelerinin başında olan Demir Yaman’ın annesi. Ailesinin itibarı ve oğlu Demir’den kıymetli hiç bir şeyi değil. Soylarının devamı ve itibarlarının zedelenmemesi için bir gün güvenli olmayan bir oyun kurar ve çevresindekileri bu oyuna sürükler.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Züleyha için yapmayacağı şey değil. Parada pulda gözü yok. Tek istediği Züleyha ile evlenip mutlu bir yuva ayarlamak. Fakat bir gün hiç istemediği bir şeyi yapar ve elini kana bular. Hayatı tamamen değişen Yılmaz’ı içine düştüğü hayat farklı yollara sürükler.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

Yaman ailesinin tek varisi. Hedefi Çukurova’nın tek hükümdarı olmak. Para hırsı gözünü âmâ etmiş, istekleri için yapamayacağı şey yok fakat Demir’in babasından kalan toprakları miras bırakabileceği bir evladı değil. Çiftliklerinde işe başlayan Züleyha’yı görünce aşık olan Demir’i aşk değiştirebilecek mi? Hündar hanım oğlunun aşkına nasıl bir tepki verecek?

Hilal Altınbilek (Züleyha)

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen, parada pulda gözü olmayan, hayattan tek isteği Yılmaz ile evlenip mutlu bir yuva kurmak. Abisinin hatası sebebiyle hayatı daha aşağı üstteki olan Züleyha bir gün Yılmaz ile birlikte Adana’ya kaçar ve gideceği yerde daha zor kararlar tahsis etmek zorunda kalacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 84. Bölüm Özeti

Bir Zamanlar Çukurova, yeni bölümü ile 18 Şubat Salı 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu 22. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.