Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full seyret!

45

Bir Zamanlar Çukurova 84. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full seyret!

Bir Zamanlar Çukurova’nın 84. bölümünde; kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi öldürmek için ufak konağa gitti. Behice’nin şayet de ilk önce, yaptıklarının bedelini ödemeye bu dek yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşandı. Fakat Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtardı. Artık Adana’da yaşamanın zorlama olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister ama Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul’a gitmesinin dürüst olacağını söyler.

Çok Eskiden Çukurova 84. bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova’nın son birim izle bilgileri yayınlandı. 

Dizinin 84. bölüm özeti şu şekilde açıklanmıştır:

GAFFUR BİR KERE DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna rağmen, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu duyuru edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Oysa Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir zaman dikkatini toplayamayan Saniye, sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

FİKRET VE MÜJGAN’IN ARASINDA OLANLARA FEKELİ DAHİL OLUYOR!

Müjgan ve Fikret’i öpüşürken görebilen Fekeli, gidişattan hiç memnun olmayacaktır. Aşkın önünde bir şeyin duramayacağını mükemmel bilen Fekeli, ikisini neredeyse gözetim altına alacaktır. Fekeli’nin korkuları Fikret’i de endişelendirip, kararlarını sorgulamasına neden olur lakin bir yanlamasına da alev bacayı sarmıştır! Müjgan aşkı ile hata yapmama korkusu aralarında mücadele ederken, Fikret de aşık olmaması gerektiğine kendini ikna etmeye çalışacaktır.

SEVDA DA BEHİCE’YE KARŞI BİR DELİL BULUYOR!

Ümit’in oturduğu evde kalan eşyalarını almak üzere kapıya kadar dışarı giden Sevda, kapıda Demir’in otomobilini görüp şaşıracaktır. Lakin başlıca şaşkınlığını, komşu kadının Hünkar’ın cenaze günü kapıdan meydana çıkan birinin gördüğünü anlatması ile yaşayacaktır.

DEMİR, ÜMİT İÇİN ZÜLEYHA’DAN VAZ MI GEÇECEK?

Sevda öğrendiklerinin şoku ile kapıyı çalmadan geri dönecektir. İçeride ise Ümit ve Demir, Demir’in hediyesi için kutlama yapıyordur. Bundan Böyle iki taraf için de koşul zorlaşmıştır. Ümit, bir oyunun içinde aşık olmuş, Demir ise Züleyha’dan vazgeçmem derken, kendini yeni bir aşk içinde bulmuştur. Olaylar derhal gittikçe daha fazla karışacaktır.

HÜNKAR’IN BULDUĞU DELİLLERİ ŞİMDİ ZÜLEYHA BULUYOR!

Bütün kent, Demir’in Behice’yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da delil toplamaya devam edecektir. İstanbullu komiser, Hünkar’ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, artık Behice için yolun sonu görünecektir. Züleyha, elinde dosya ile Behice’nin üstüne yürüyecek ve katil olduğunu bildiğini tüm Adana’ya duyuru edecektir. Halasına konuşma almış olsa da, Müjgan Züleyha’ya karşı durmak için bu fırsatı kaçırmayacak ve iki kadın yine gerilecektir.

 Çok Eskiden Çukurova 85. birim fragmanı yayınlandı mı?

Henüz yayınlanmadı, fragman yayınlanır yayınlanmaz burada yer alacak. 

Bir önceki yazımız olan Survivor’da dün akşam ödül oyununu kim kazandı? 18 Şubat 2021 Survivor anlat bakalım oyununu kazanan takım belli oldu! başlıklı makalemizde 18 şubat survivor 2021, haber ve survivor 30. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.