Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

32

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün peşinde seyirciler, Çok Eskiden Çukurova 84. birim fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı izle! bir zamanlar Çukurova 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? çok eskiden Çukurova 83. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 84. birim fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti! ATV Çok Eskiden Çukurova 84. bölüm fragmanı izle! İşte teferruat haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Çok Eskiden Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 84. bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümün peşinde 85. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 84. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Mahkemeye ihtiyaç kalmadan Demir seni kendi elleriyle öldürecek”

DEMİR ARTIK BEHİCE’NİN KATİL OLDUĞUNDAN EMİN!

Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi öldürmek için minik konağa gidecektir! Behice’nin olur ya de öncelikle, yaptıklarının bedelini ödemeye bu değin yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Ama Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır! Bundan Böyle Adana‘da yaşamanın şiddet olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister ama Müjgan bile bundan böyle ona inanmamaktadır. Halasına bir an önce İstanbul‘a gitmesinin doğru olacağını söyler.

GAFFUR BİR DEFA DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna karşın, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu ilan edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Fakat Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir vakit dikkatini toplayamayan Saniye, sonra duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

FİKRET VE MÜJGAN’IN ARASINDA OLANLARA FEKELİ DAHİL OLUYOR!

Müjgan ve Fikret’i öpüşürken gören Fekeli, gidişattan hiç memnun olmayacaktır. Aşkın önünde bir şeyin duramayacağını bilen Fekeli, ikisini adeta gözetim altına alacaktır. Fekeli’nin korkuları Fikret’i de endişelendirip, kararlarını sorgulamasına niçin olur ama bir yanlamasına da ateş bacayı sarmıştır! Müjgan aşkı ile hata yapmama korkusu arasında çaba ederken, Fikret de aşık olmaması gerektiğine kendini ikna etmeye çalışacaktır.

SEVDA DA BEHİCE’YE KARŞI BİR DELİL BULUYOR!

Ümit’in oturduğu evde kalan eşyalarını elde etmek üzere kapıya değin giden Sevda, kapıda Demir’in otomobilini görüp şaşıracaktır. Lakin esas şaşkınlığını, komşu kadının Hünkar’ın cenaze günü kapıdan çıkan birinin gördüğünü anlatması ile yaşayacaktır.

DEMİR, ÜMİT İÇİN ZÜLEYHA’DAN VAZ MI GEÇECEK?

Sevda öğrendiklerinin şoku ile kapıyı çalmadan geri dönecektir. İçeride ise Ümit ve Demir, Demir’in hediyesi için anma yapıyordur. Bundan Böyle iki taraf için de şart zorlaşmıştır. Ümit, bir oyunun içinde aşık olmuş, Demir ise Züleyha’dan vazgeçmem derken, kendini yeni bir aşk içinde bulmuştur. Olaylar şu anda gitgide daha artı karışacaktır.

HÜNKAR’IN BULDUĞU DELİLLERİ ŞİMDİ ZÜLEYHA BULUYOR!

Bütün kent, Demir’in Behice’yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da kanıt toplamaya devam edecektir. İstanbullu komiser, Hünkar’ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, bundan böyle Behice için yolun sonu görünecektir. Züleyha, elinde dosya ile Behice’nin üzerine yürüyecek ve katil olduğunu bildiğini bütün Adana’ya ilan edecektir. Halasına tavır almış olsa da, Müjgan Züleyha’ya karşısında durmak için bu fırsatı kaçırmayacak ve iki kadın yine gerilecektir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Behice paranın peşini bırakmıyor

TOPRAKTAN PARA ÇIKTI! BEHİCE ÇILDIRDI!

Hünkar Yaman namına yapılacak yaz kampı inşaatından meydana çıkan paralar kepçenin ucundan savrulunca, herkes şaşkınlıktan dona kalır! Rüyaları hakiki olan Gaffur, cebini doldurmaya çalışırken, arazileri kontrole giden Behice kendini ortaya atarak paraları toplamaya kalkar!

Behice, bu paranın Yılmaz’ın paraları olduğuna emindir! Oysa onu kimse dinlemeyecektir!

Para için tutanak tutulurken, Behice uzaklaştırılır! Elbette Behice paranın peşini bırakmayacaktır, soluğu konakta alır! Ancak, işler Behice için iyice tersine dönmüştür. Attığı her adımda, etrafındaki çember daraldığı gibi, Müjgan ile de arası açılacaktır!

ZÜLEYHA VE DEMİR AİLE İTİBARINI KORUMAYA ÇALIŞIRKEN, ÜMİT NE YAPACAK?

Geceyi birlikte geçiren Ümit ve Demir’in neredeyse karınlarında kelebekler uçmaktadır! Ancak arazide yer alan para ve ofise bırakılan mektup, Züleyha ve Demir’in karşılıklı gündemindedir. Demir, Züleyha’nın soyadlarının itibarını koruma çabasından etkilenir ama aklı da Ümit’tedir.

GAFFUR İLE DEMİR’İN ARASINA DA YİNE BEHİCE GİRECEK!

Demin kimsenin Gülten ve Çetin’in ufak konaktan taşındığından haberi yoktur. Behice ise gelip yerleşmiştir. Ama kuşkusuz, sakin ağırbaşlı oturmak ona tarafından değildir! Hırsını çalışanlardan almaya kalktığında ortalık karışır! Üstüne Gaffur’u tehdit ederek işlerini yaptırmaya kalktığında Demir ile Gaffur aralarında büyük bir tartışma yaşanacaktır. Demir bir kez daha Gaffur’un üzerini çizecektir!

FİKRET DE MÜJGAN İLE ÜMİT’İN ARASINDA KALIYOR!

Fikret, bir kere daha Fekeli ile yüzleşmek durumunda kalır. Fekeli, onun Yılmaz’ın intikamını edinmek için Adnan Yaman’ın mezarını kırdığına inanmamıştır. Fakat Fikret yeniden başka bir şey söylemez. Ümit ile kurdukları oyun ile meşguldür ama aklı da Müjgan’dadır. Birbirlerinden uzaktan kalmaya çalışsalar da Fekeli de durumu ayrım edecektir.

HÜNKAR’IN KATİLİ BULUNUYOR MU?

Züleyha’nın İstanbul’dan ziyafet ettiği polis dostu araştırmasını derinleştirir ve yeni ipuçlarını ulaşır. Kimsenin haberi yoktur fakat Behice’nin etrafındaki çember daralmaktadır! Bundan Başka bir adap tanığı da gün ışığına çıkmak üzeredir!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE!

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 84. son bölümde ne oldu? Konusu ne?

Bir önceki yazımız olan Beni Bırakma 'Tarık' neden yok? Emrah Akduman Beni Bırakma'dan ayrıldı mı? Beni Bırakma Tarık diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde beni bırakma, gündem ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.