Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

124

Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Çok Eskiden Çukurova’nın 85. bölümünde; İstanbul’dan gelen belgelerle büyük kasaba kulübünde Behice’nin üzerine yürüyen Züleyha, Müjgan’dan büyük tepki aldı. Halasına kızgın ve küskün olsa da, Züleyha’nın ona hakaret ettiğini düşünüp tepki belirten Müjgan, eline tutuşturulan dosya ile hayatının şokunu yaşadı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 85. bölüm izle bilgileri…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BIRIM İZLE

Behice ise bir lahza önce İstanbul’a kaçabilmek için, kulüpten çıkar! Bundan Böyle Müjgan da yanında olmayınca, panikleyecek ve peşinde o kadar çok iz bırakacaktır! Müjgan, Züleyha’nın verdiği dosya ile yıkılıp, kendini yeniden Fikret’in kollarında teselli olurken bulacaktır. O, öğrendikleri ile halasının fiilen Hünkar’ı öldürüp öldürmediğini düşünürken, tüm Çukurova ise dört bir yandan Behice’nin peşine düşecektir! Züleyha, Demir’in fevri davranacağını düşündüğü için durumdan Fekeli’yi haberdar eder. Ancak kulüpte olan biteni görebilen Şermin de koşarak Demir’e gidecektir! Yıllardan Beri birbirleri ile düşmanlık eden Fekeli ve Demir bir defa daha Hünkar için benzer amaca koşacaklar! İkisi de Behice’yi bulup katil olduğunu itiraf ettirmek için yollara düşerler fakat bambaşka yollar seçecektirler.

FİKRET, FEKELİ’YE ADNAN YAMAN’I OĞLU OLDUĞUNU SÖYLÜYOR

Hünkar’ın intikamını olmak için işbirliği yapan, kayıp yarının gerisinde sükunet içinde ilişkilerine devam eden Fekeli ve Demir’i her yerde karşısında karşıya getirecek data Fikret’in itirafı olacaktır. Fikret, her ne dek Yılmaz’ın intikamını almak için Adnan Yaman’ın kabir taşını kırdığını söylese de Fekeli’nin bu söylediğine inanmamasının arkasındaki tek gerçek: Fikret’in Adnan Yaman’ın oğlu olduğudur! Fikret, Adnan Yaman’ın çocuğu, Demir’in ise kardeşi olduğunu, Fekeli’ye itiraf edecektir! Ve bu itiraf Çukurova’da barıştırma rüzgârının uzun sürmeyeceğinin habercisidir!

ÜMİT VE SEVDA KARŞI KARŞIYA!

Züleyha ve Demir, keza aileleri ayrıca de şirket için öyle çok başarılı meslek yapıp, cemiyetin önünde birlikte yer alsalar da, Ümit ve Demir ilişkisi devam edecektir. Sevda, bundan böyle bu duruma kayıtsız kalmayacak ve Ümit’in karşısına dikilecektir. Ancak beklenmedik olaylar da kapıdadır!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 51. bölüm izle! Mucize Doktor son bölüm full izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 51.bölüm, mucize doktor 51.bölüm 2.fragmanı ve mucize doktor 51.bölüm fragman izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.