Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

96

Bir Zamanlar Çukurova 90. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Çok Eskiden Çukurova 90. bölümde; Damarlarında aynı kan akıcı ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, acilen kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Bundan Başka hesaplaşma, Fikret’in senelerdir her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır. İşte Bir Zamanlar Çukurova 90. son birim tek parça full izle bilgileri…

Çok Eskiden Çukurova 90. birim izle

Hem Fekeli’ye destek olmaya, keza Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kez daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, erişkin bir adam olarak onarılması çok zordur. Fikret bir defa daha güvenli olmayan bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar ama bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

Bir Zamanlar Çukurova son birim izle

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır. Ümit ile sohbet ederken bunu söyler ama Ümit geçiştirir. Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini açıklamak ister ama son anda susar. Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile niçin ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez ama bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir düşünce gelir. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e güzel bir hediye olur. Şermin, şehrin yeni siması ile hızla kaynaşacaktır!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 56. bölüm izle tek parça! Mucize Doktor son bölüm full izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 56.bölüm fragman, mucize doktor 56.bölüm fragman izle ve mucize doktor 56.bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.