Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

47

Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm tek parça izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Çok Eskiden Çukurova 91. bölümde; Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının arkasından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin izdivaç dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova’ya ilan edilmiştir! Yenildiğini kabul eder fakat hem çocuk kalbini ayrıca Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek fazla zordur! İşte Bir Zamanlar Çukurova 91. bölüm son bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri…

Çok Eskiden Çukurova 91. bölüm izle

Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye dışarı giden Fekeli ve Lütfiye savaşın hemen şimdi bitmediğini anlar! Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir ama Lütfiye Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

Züleyha ve Demir’in ayrıca işte hem aşkta misal çift haline gelmeleri Ümit’in intikam ateşini körükler. Gerçekten öbür bir intikam için girdiği Fikret’in oyununda, şu anda de aşk için intikam vaktidir! Oysa bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir’den uzakta durması için baştan uyarmaya gelen Sevda’ya “Ben senin kızınım” der!

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen ama küçük konağa yerleşen Gaffur’un oyunu ortaya çıkıyor! Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan farkında olan olunca olaylar büyüyor. Gaffur’un huğlarda bile yeri kalmıyor. Dahası bu kez Saniye de ondan temelli olarak vazgeçiyor!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 57. bölüm izle tek parça! Mucize Doktor son bölüm full izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 57.bölüm canlı, mucize doktor 57.bölüm canlı izle ve mucize doktor 57.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.