Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

75

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

ATV’nin sevilen dizisi Çok Eskiden Çukurova’nın 92. bölümü izleyiciyle buluştu. 15 Nisan 2021 akşamı izleyiciyi ekrana kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova’nın 92. bölümünde; Sevda, Demir ve Züleyha’nın evliliğini kurtarmak için bir kere daha Ümit’i uyarmaya gittiğinde, kalbinin de ruhunun da kaldıramayacağı bir gerçekle yüzleşir! Ümit, ‘ben senin kızınım’ diye geçmişinden bildiği her şeyi anlatır! Annesi kadar terkedilmiş bir bebek olarak yaşadıklarını daha artı içinde tutamamıştır! Sevda duydukları aleyhinde şok olur ve fenalaşır! İşte Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm izle bilgileri…

Bir Zamanlar Çukurova 92. bölüm izle

FEKELİ FİKRET’İN PEŞİNDEN ALMANYA’YA GİDİYOR!

Kalbini zorlayan son olaylardan daha sonra, Lütfiye ve konaktakiler her adımını izleseler de, Fekeli, kimseye belirli etmeden Fikret’in peşindedir! Hatta Lütfiye’yi atlatıp Almanya’ya da gider. Oysa orada öğrendikleri, bildiklerinin çok ötesindedir. Kalbini tekrar zorlayacak gerçeklerle Adana’ya döner!

DEMİR’DEN ZÜLEYHA’YA BİR JEST DAHA!

Fikret’in Almanya’ya gitmesi ile gizli bir nefes alan Demir ve Züleyha, aile saadetlerini bir davet ile kutlamaya karar verirler. Adnan’ın doğum gününde tüm Çukurova onların saadetine tanıklık edecektir. Şermin’in canı gönülden koşturduğu davette, Demir hem Züleyha’ya hem Fekeli’ye öyle bir jest yapar ki, herkesin gözü dolar. Ama bu jest farklı nedenlerle Müjgan ve Ümit’in içinde yeni nefret dalgalarına yol açacaktır!

GAFFUR YANLIŞ ZAMANDA IÇTEN YERDE!

Küçük konağa yerleşmesi ile büyük cinayet alan Gaffur ne yapsa kendini affettiremez. Yatacak bir yeri de olmayan Gaffur’u Saniye de affetmeyince her gün diğer bir yerde uyumaya başlar. El Altından girip atlarla yarenlik ederek uyuduğu ahırda, alevler içinde gözünü açar! Gaffur’un orada bulunması o kadar çok diğer olaya neden olacaktır!

DEMİR’İN ÖFKESİ YENİDEN FEKELİ’DE!

Bütün olan biten, Fekeli ne kadar tasvip etmiyorum dese de, Demir’in öfkesinin kendisine dönmesine engel olamaz. Fikret’in intikam ateşini söndüremeyen Fekeli, Demir’in öfkesinden de nasibini acı bir şekilde alır!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 58. bölüm izle tek parça! Mucize Doktor son bölüm full izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 58.bölüm 2 fragmanı, mucize doktor 58.bölüm fragman ve mucize doktor 58.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.