Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

61

Bir Zamanlar Çukurova 93. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Çok Eskiden Çukurova’nın 93. bölümü izleyiciyle buluştu. Çukurova’nın son bölümünde fotoğraflar ortalığı karıştırmıştır. Demir, el altından fotoğraflarını çektirip Züleyha’ya yolladığı için Ümit’e kızgındır. Fakat Ümit, fotoğraflarının çekildiğinden haberinin olmadığını, kendisine yollandığını ve fazla korktuğunu söyler. Züleyha ise Demir’i sevdiğinden ve aynı şekilde sevildiğinden kesin olmaya çalışmaktadır. Onun, ilişkilerine ve aşklarına dair soruları, Demir’in kafasını karıştırır. İşte Çok Eskiden Çukurova 93. birim izle bilgileri…

Çok Eskiden Çukurova 93. birim izle

Eve getirilen ve dinlenen Sevda, hala alışılmadık tavırlar sergiler. Sabahleyin erkenden evden çıkıp, iyiyim ben diye geri döner. Şermin, hastanede gördüklerini anlatır fakat ona yine kimse inanmaz. Ama Sevda, Ümit’e onu terk etmediğini, zor kullanarak elinden alındığını ispat etmeye gitmiştir. Bunu da başarır fakat anne – kız olarak ilişkilerini yapı etmeleri fazla zorlama olacaktır. Sevda, acilen hem kızını korumak keza de Demir ve Züleyha’yı şüphelendirmemek için uğraşacaktır.

FİKRET VE ÜMİT ARTIK BAŞKA SAVAŞLARIN İÇİNDE

Fotoğrafların da Züleyha ve Demir’in arasını açmaması, Ümit’i yıkmıştır. Fikret ise, hemen bundan böyle daha hırslıdır. Ümit’i de Demir’e aşık olup, verdikleri intikam sözünü tutmamakla suçlar!

Oysa Fikret de ne dek inkar etse de aşka düşmüştür. Tüm olan biten aralarında Müjgan ile barışır!

6081d48817aca9118c625c95

Bir Zamanlar Çukurova son birim izle

Kağıtları askıya çıkınca, Fadik ve Raşit daha pozitif beklemek istemezler. Kimseye haber vermeden belediyeye gidip, nikahlarını kıydırırlar. Fakat hanımağa Fadik’i düğünsüz evlendirmeyecektir. Konakta büyük bir hazırlık ile akşama nikah yetiştirilir. Kimse, düğünde kötü bir sürpriz beklemiyordur ama hepsini şoke eden bir davetli gelecektir!

ÜMİT, AŞKI İÇİN NE DEĞIN GÖZÜNÜ KARARTABİLİR?

Züleyha’nın Demir’den vazgeçmemesi, Demir’in de kendisini bir kez daha terslemesi, Ümit’i çileden çıkartır! Müjgan’ın, Züleyha’nın daima şampiyon tarafta olduğunu söylemesi de etkileyince, arabasına atlayıp çiftliğe gitmeye karar verir. Oysa son hızlı olma giderken bir kazaya şahitlik eder! Gözü o kadar kararmıştır ama, hekim olduğunu bile unutup kazayı görmezden gelmeye karar verir!

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 59. bölüm izle tek parça! Mucize Doktor son bölüm full izle! başlıklı makalemizde mucize doktor 59.bölüm, mucize doktor 59.bölüm 2.fragman ve mucize doktor 59.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.