Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova 94. bölüm full izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

173

Bir Zamanlar Çukurova 94. bölüm full izle tek parça! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova’nın 94. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova son bölümde; Lütfiye, Fekeli’ye Fikret ve Müjgan hakkındaki fikrini sorar. Fekeli de aşka saygısının ölümsüz olduğunu fakat Fikret hakkında şüpheleri olduğunu anlatır. Ümit ile ilişkisini ve Bahtiyar’ın da Adana’ya gelişindeki tuhaflığı konuşurlarken, Züleyha’nın kaza haberi kazanç. Fekeli, bütün da şüphelerinin üstüne gelen haber ile olayı soruşturmaya başlar. İşte Bir Zamanlar Çukurova 94. birim, son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Bir Zamanlar Çukurova 94. bölüm izle

DEMİR İÇİN SINIR ÇOKTAN AŞILDI! FİKRET İLE ARTIK CAN DÜŞMANLAR!

Sabahtan evden bebek haberinin sevinci ile meydana çıkan Demir, değirmeni almak üzere gider. Bütün da sevinçli haberin kutlamasını yaparken, Züleyha’nın haberini alır. Hastaneye adeta uçarak yetişen Demir için de tek değişken Fikret’tir! Önünde jandarmanın bile duramayacağı bir sinir ile eline silahını alır.

SEVDA VE ÜMİT NE YAPACAK?

Sevda ve Ümit, geçmişin yaralarını sarmak için buluşurlar. Yaşananları konuşurlar. Henüz kimse ikisinin anne kız olduğunu bilmiyordur. Bir süre daha böyle kalmasına karar verirler. Ümit, Demir’den vazgeçmeye niyetli değildir. Zaman içinde bu tutkusu daha tehlikeli bir hal alacaktır.

ŞERMİN SEVDA’NIN SIRRININ PEŞİNDE LAKIN HALA KİMSEYİ İNANDIRAMIYOR

Hastanede bulduğu bir zarf ile baştan Sevda ve Ümit aralarında bir bono olduğuna inanan Şermin, buna kimseyi inandıramaz. Oysa Lütfiye’yle de bunu konuşunca, bundan böyle Lütfiye ve Fekeli, Fikret’in kurduğu oyunu ortaya çıkarmaya karar verirler. Fakat bilmedikleri bir şey vardır: Kavuştuğu kızını baştan kaybetmek istemeyen Sevda’da oyuna dahil olmuştur!

AŞKIN SINIRSIZ OLDUĞU TOPRAKLARDA, AŞKIN SINAVLARI DA ASAP TANIMIYOR!

Züleyha, ölümden döner, tedavisini tamamlayıp evine ve çocuklarına kavuşur. Demir ile kaybettikleri bebeğin acısını kalplerine gömüp birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Lakin sevdalarının geçeceği sınavlar henüz bitmemiştir! Geçmişleri, şu anda geleceklerini de gölgeleyecektir! Ve Çukurova’da sınırsız aşklar, her tarafta ölümüne kavgaları başlatacaktır!

Yoruma kapalı.