Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 84. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

23

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 84. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün peşinde seyirciler, Bir Zamanlar Çukurova 84. birim fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Çok Eskiden Çukurova 83. birim fragmanı izle! bir zamanlar Çukurova 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? bir zamanlar Çukurova 83. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Çok Eskiden Çukurova 84. birim fragmanı izle! Çok Eskiden Çukurova son bölüm özeti! ATV Çok Eskiden Çukurova 84. bölüm fragmanı izle! İşte detaylar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 85. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 84. bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümün peşinde 85. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Mahkemeye ihtiyaç kalmadan Demir seni kendi elleriyle öldürecek”

DEMİR ARTIK BEHİCE’NİN KATİL OLDUĞUNDAN EMİN!

Kapıya gelen taksici Hünkar’ın katili olarak gördüğü kadının Behice olduğu söyleyince, Demir Behice’yi öldürmek için minik konağa gidecektir! Behice’nin belki de öncelikle, yaptıklarının bedelini ödemeye bu dek yaklaştığı ve korkudan ödünün patladığı bir an yaşanacaktır! Fakat Züleyha ve çalışanlar, Behice’yi Demir’in elinden kurtaracaktır! Bundan Böyle Adana‘da yaşamanın zor olduğunun farkına varan Behice, önce Müjgan ile arasını düzeltmek ister oysa Müjgan bile artık ona inanmamaktadır. Halasına bir lahza önce İstanbul‘a gitmesinin dürüst olacağını söyler.

GAFFUR BİR KERE DAHA DEMİR İLE KARŞI KARŞIYA!

Behice, tüm olan bitene ve Demir’den korkusuna rağmen, Gaffur’u sıkıştırmaya devam edecektir. Zaten 5 kuruş parası da olmadığından elinde kalan tek koz, katil olduğunu duyuru edeceği tehdidi ile Gaffur’u eve alışveriş yapmaya ve işlerini gördürmeye çalışmasıdır. Oysa Saniye bu durumu fark edecektir! Evde bir vakit dikkatini toplayamayan Saniye, sonradan duruma el koyacaktır. Durumu çözmek için de Gaffur’u Demir’in karşısına çıkaracaktır!

FİKRET VE MÜJGAN’IN ARASINDA OLANLARA FEKELİ DAHİL OLUYOR!

Müjgan ve Fikret’i öpüşürken görebilen Fekeli, gidişattan hiç hoşnut olmayacaktır. Aşkın önünde bir şeyin duramayacağını çok iyi bilen Fekeli, ikisini az daha gözetim altına alacaktır. Fekeli’nin korkuları Fikret’i de endişelendirip, kararlarını sorgulamasına niçin olur fakat bir yana da ateş bacayı sarmıştır! Müjgan aşkı ile kusur yapmama korkusu aralarında çaba ederken, Fikret de aşık olmaması gerektiğine kendini ikna etmeye çalışacaktır.

SEVDA DA BEHİCE’YE KARŞI BİR DELİL BULUYOR!

Ümit’in oturduğu evde kalan eşyalarını almak üzere kapıya değin dışarı giden Sevda, kapıda Demir’in otomobilini görüp şaşıracaktır. Fakat esas şaşkınlığını, komşu kadının Hünkar’ın cenaze günü kapıdan meydana çıkan birinin gördüğünü anlatması ile yaşayacaktır.

DEMİR, ÜMİT İÇİN ZÜLEYHA’DAN VAZ MI GEÇECEK?

Sevda öğrendiklerinin şoku ile kapıyı çalmadan geri dönecektir. İçeride ise Ümit ve Demir, Demir’in hediyesi için anma yapıyordur. Bundan Böyle iki taraf için de durum zorlaşmıştır. Ümit, bir oyunun içinde aşık olmuş, Demir ise Züleyha’dan vazgeçmem derken, kendini yeni bir aşk içinde bulmuştur. Olaylar hemen gittikçe daha fazla karışacaktır.

HÜNKAR’IN BULDUĞU DELİLLERİ ŞİMDİ ZÜLEYHA BULUYOR!

Tüm kent, Demir’in Behice’yi öldürmeye kalktığını konuşurken, Züleyha da kanıt toplamaya devam edecektir. İstanbullu komiser, Hünkar’ın ulaştığı dosyalara ulaştığında, artık Behice için yolun sonu görünecektir. Züleyha, elinde dosya ile Behice’nin üzerine yürüyecek ve katil olduğunu bildiğini tüm Adana’ya ilan edecektir. Halasına söylev almış olsa da, Müjgan Züleyha’ya karşısında durmak için bu fırsatı kaçırmayacak ve iki bayan tekrar gerilecektir.

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 84. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Behice paranın peşini bırakmıyor

TOPRAKTAN PARA ÇIKTI! BEHİCE ÇILDIRDI!

Hünkar Yaman adına yapılacak yaz kampı inşaatından meydana çıkan paralar kepçenin ucundan savrulunca, herkes şaşkınlıktan dona kalır! Rüyaları gerçek olan Gaffur, cebini doldurmaya çalışırken, arazileri kontrole giden Behice kendini ortaya atarak paraları toplamaya kalkar!

Behice, bu paranın Yılmaz’ın paraları olduğuna emindir! Ama onu kimse dinlemeyecektir!

Para için zabıt tutulurken, Behice uzaklaştırılır! Elbette Behice paranın peşini bırakmayacaktır, soluğu konakta alır! Oysa, işler Behice için tamamen tersine dönmüştür. Attığı her adımda, etrafındaki çember daraldığı gibi, Müjgan ile de arası açılacaktır!

ZÜLEYHA VE DEMİR AİLE İTİBARINI KORUMAYA ÇALIŞIRKEN, ÜMİT NE YAPACAK?

Geceyi birlikte geçiren Ümit ve Demir’in az daha karınlarında kelebekler uçmaktadır! Fakat arazide bulunan para ve ofise bırakılan mektup, Züleyha ve Demir’in karşılıklı gündemindedir. Demir, Züleyha’nın soyadlarının itibarını koruma çabasından etkilenir ama aklı da Ümit’tedir.

GAFFUR İLE DEMİR’İN ARASINA DA YİNE BEHİCE GİRECEK!

Demin kimsenin Gülten ve Çetin’in küçük konaktan taşındığından haberi yoktur. Behice ise gelip yerleşmiştir. Lakin kuşkusuz, ağırbaşlı sakin oturmak ona göre değildir! Hırsını çalışanlardan almaya kalktığında ortalık karışır! Üstüne Gaffur’u korkutma ederek işlerini yaptırmaya kalktığında Demir ile Gaffur aralarında büyük bir tartışma yaşanacaktır. Demir bir kere daha Gaffur’un üzerini çizecektir!

FİKRET DE MÜJGAN İLE ÜMİT’İN ARASINDA KALIYOR!

Fikret, bir defa daha Fekeli ile yüzleşmek durumunda kalır. Fekeli, onun Yılmaz’ın intikamını elde etmek için Adnan Yaman’ın mezarını kırdığına inanmamıştır. Ama Fikret tekrar başka bir şey söylemez. Ümit ile kurdukları oyun ile meşguldür lakin aklı da Müjgan’dadır. Birbirlerinden uzak kalmaya çalışsalar da Fekeli de durumu ayrım edecektir.

HÜNKAR’IN KATİLİ BULUNUYOR MU?

Züleyha’nın İstanbul’dan misafir etme ettiği polis dostu araştırmasını derinleştirir ve yeni ipuçlarını ulaşır. Kimsenin haberi yoktur lakin Behice’nin etrafındaki çember daralmaktadır! Bir De bir görgü tanığı da ortaya çıkmak üzeredir!

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizideki konak ve çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova nerede çekildi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.