Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 91. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

26

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 91. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün peşinde seyirciler, Çok Eskiden Çukurova 91. bölüm fragmanını araştırıyor. Heyecan yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova 91. birim fragmanı izle! çok eskiden Çukurova 92. birim fragmanı yayınlandı mı? bir zamanlar Çukurova 91. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Çok Eskiden Çukurova 91. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son birim özeti! ATV Çok Eskiden Çukurova 91. bölüm fragmanı izle! İşte detaylar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA CANLI İZLE!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 92. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 91. bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümün gerisinde 92. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

FİKRET PES Mİ EDİYOR! DEMİR’İN ZAFERİ NELERE MÜLK OLACAK?

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının arkasından, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin evlilik dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova’ya bildiri edilmiştir! Yenildiğini kabul eder ama hem çocuk kalbini keza Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek fazla zordur!

FEKELİ VE LÜTFİYE DOSTLUKLARINI SAVAŞI DURDURMAK İÇİN KULLANABİLECEK Mİ?

Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye dışarı giden Fekeli ve Lütfiye savaşın hemen şimdi bitmediğini anlar! Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir fakat Lütfiye Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin dürüst olduğunu anlar.

ÜMİT SEVDA’YA “BEN SENİN KIZINIM” DİYOR!

Züleyha ve Demir’in keza işte ayrıca aşkta misal çift haline gelmeleri Ümit’in intikam ateşini körükler. Sahiden farklı bir intikam için girdiği Fikret’in oyununda, hemen de aşk için intikam vaktidir! Oysa bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir’den uzakta durması için bitmiş uyarmaya gelen Sevda’ya “Ben senin kızınım” der!

GAFFUR YERSİZ YURTSUZ KALIYOR!

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen fakat ufak konağa yerleşen Gaffur’un oyunu ortaya çıkıyor! Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüyor. Gaffur’un huğlarda bile yeri kalmıyor. Bundan Başka bu defa Saniye de ondan temelli vazgeçiyor!

Bir Zamanlar Çukurova canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova 91. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA: SAVAŞACAKLAR MI BARIŞACAKLAR MI?

Demir, uzun zamandır ardındaki olduğu bakımlı düşmanı ile aleyhinde karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını ufacık bir çocukla birlikte merhametsizce sokakta bıraktığını bahis eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir! Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde aleyhinde karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye dehşet eden iki genç adam, acilen kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Bundan Başka hesaplaşma, Fikret’in senelerdir her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

FEKELİ’NİN KALBİ BİR KERE DAHA KIRILIYOR! HAYATA BİR DEFA DAHA KÜSÜYOR!

Hem Fekeli’ye destek olmaya, keza Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir defa daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Fakat Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, erişkin bir adam olarak onarılması çok zordur. Fikret bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar fakat bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

ÜMİT VE MÜJGAN SIRLARINI SAKLAYARAK SIRDAŞ OLUYOR

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır. Ümit ile sohbet ederken bunu söyler fakat Ümit geçiştirir. Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini anlatmak ister lakin son anda susar. Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile niçin ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez fakat bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

FADİK VE RAŞİT’E ŞERMİN’DEN NİŞAN HEDİYESİ

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir us gelir. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e hoş bir armağan olur. Şermin, şehrin yeni siması ile çabucak kaynaşacaktır!

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizideki çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova hangi il ve ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.