Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova dizisi 82. yeni bölüm canlı izle!

52

Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova dizisi 82. yeni bölüm canlı izle!

BIR ZAMANLAR Çukurova 83. birim fragmanı yayınlandı mı? BIR ZAMANLAR Çukurova 82. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Çok Eskiden Çukurova 82. bölüm fragmanı izle! Çok Eskiden Çukurova son birim özeti! ATV Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün ardından seyirciler, Çok Eskiden Çukurova 83. bölüm fragmanını araştırıyor. Coşku yaratan konusu ve oyuncuları ile perşembe akşamları seyircileriyle buluşan Çok Eskiden Çukurova 82. birim fragmanı izle! ÇOK ESKIDEN Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ÇOK ESKIDEN Çukurova 81. son bölümde ne oldu? sorusu aranmaya başladı. ATV’de yayınlanan Çok Eskiden Çukurova 82. birim fragmanı izle! Çok Eskiden Çukurova son birim özeti! ATV Çok Eskiden Çukurova 82. bölüm fragmanı izle! İşte ayrıntı haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ATV CANLI İZLE…

Bir Zamanlar Çukurova bugün 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 83. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ATV ekranlarında bu akşam 82. bölümüyle yayınlanacak. Yeni bölümün ardındaki 82. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 82. BÖLÜM FRAGMANI İZLE…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Her yüreğin öbür bir cehennemi vardır orada…”

ZÜLEYHA ADANA’NIN GÖZBEBEĞİ FAKAT YA DEMİR’İN?

Züleyha, Demir’in masasında bulduğu mektupla şaşkına dönecektir. Hünkar Yaman’ın eşyalarının satılacağı müzayede için işi başından aşkın olduğundan, mektubu kimin bıraktığının peşine düşemez derhal. Eşyalar, Çocuk Esirgeme Kurumu için satılacak ve Züleyha’nın bağışladığı bir araziye çocuklar için yaz kampı yapı edilecektir.

Evde de hem çalışanlar hem çocukları ile mutlu bir dönem yaşamış Züleyha, Demir ile farklı odalarda süren hayatlarında kendisi ayrım etmese de ikilem içindedir. Demir, akşam yemeklerine katılmadığında onun burkulan yüreğini, Sevda görür ve dillendirir.

DEMİR, ÜMİT’İN AKINTISINA KAPILIYOR!

Hastanede başhekim olarak işleri yoluna koymaya çalışan Ümit, hemen her adımında ya Müjgan ile veya onun kurduğu bir harmoni ile karşılaşacaktır. Bundan Başka o bu işlerle boğuşurken, Züleyha ve Demir, şirketteki işleri ve Züleyha’nın bulduğu mektubu konuşmak için baş başa yemektedir. Ümit, şipşak bir plan yaparak Demir ile yalnız kalmanın yolunu bulacaktır!

MÜJGAN YİNE BEHİCE’NİN ZIHINSEL OLARAK İLE HAREKETE GEÇİYOR!

Konağa döndüğünde, hiçbir şeyi eskisi gibi bulamayan Behice, evdekilere emirler yağdıracaktır. Fakat bu defa, hiçbir dediği yerine getirilmez. Fekeli, bir kez daha evinde Behice’nin insanlara kötü davranmasına hoşgörü göstermeyecek ve onu evden yine uzaklaştıracaktır. Konaktan çıkarılan Behice’nin kayıp 30 milyonun peşindedir hala. Müjgan ise yine Fekeli’yi üzecek ve kendisini kötü duruma düşürecek kararlar alarak, Yaman Çiftliği’ne gidecektir! Behice de Müjgan da, Yılmaz’ın paralarının Züleyha’da olduğuna belirlenmiş olduklarından diğer bir yere bakmak akıllarına gelmeyecektir.

SEVDA KONAKTAKİLERE KOL KANAT GERİYOR, SANİYE NE YAPACAĞINI ŞAŞIRIYOR

Gülten, yeni gelin olsa da ev işlerine yardım etmek ister fakat keza diğer çalışanlar hem de Sevda ona engel olacaktır. Çünkü az önce balayında sayılmalıdır. Onun mutluluğu ile düğünü yapılamamış olmasının hüznü daha da ortaya çıkan Fadik, Sevda’dan büyük takviye görecektir. Hatta hala kayıp olan Raşit’i birlikte arayacaklardır. Sevda’nın sevgi doymuş hallerine itiraz edemese de Hünkar’ın yerinde olmasından fazla rahatsız olan Saniye ise ne yapacağını bilemeyecektir. Tüm yaşananlar içinde bütün kadınlar el ele, Hünkar Yaman için düzenlenen müzayede için çalışacaktır.

ŞERMİN, YAMAN SOYADININ HAKKINI VERİRKEN, FEKELİ HERKESİ AĞLATIR

Şehir Halkı kulübünde Şermin önderliğinde müzayede hazırlıkları tamamlanacak, hatta Şermin, gecenin sunuculuğunu ve müzayedenin yöneticiliğini de üstlenecektir. 40 Yıllık sevdasının bütün eşyalarını bir arada görebilen Fekeli, zor dakikalar yaşayacaktır. Oysa en çok Hünkar’ın bir eşarbına yüklü bir sayı ödeyip eline aldığında yürekleri yakacaktır. Galibiyet ile biten gecenin sabahında başlayan çocuk kampı inşaatı, Çukurova’daki cümbür cemaat için büyük bir sürpriz barındırmaktadır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BIRIM CANLI İZLE!

Bir Zamanlar Çukurova Canlı izle! ATV Bir Zamanlar Çukurova dizisi 82. yeni bölüm canlı izle!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova’da nikah var

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da Züleyha’nın bayan ağalığı ile uzlaşma dolu yeni bir dönem başlamıştır. Hünkar’ın geleneklerini devam ettiren Züleyha toplu nikah için bütün hazırlıkları tamamlar. Konak da iki gelin verecektir: Gülten ve Fadik! Nikah, uzun bir aradan sonra şehre yeniden neşe getirir. Fekeli ve Züleyha’nın şahitliğinde neşe içinde bir düğün yaşanacaktır. Ama düğün baştan başa Fikret yeniden gözünü Demir’den ayırmaz. Hatta düğün telaşının arasında, artık planının bir sonraki aşamasına geçecek fırsatı da bulur!

KADIN DAYANIŞMASI ÇUKUROVA’YI ZENGİNLEŞTİRİYOR!

Demir’in annesinin bütün hisselerini de devretmesinin arkasından Züleyha hem toprakların keza şirketin yönetiminde yoğun bir iş hayatına başlar. Fakat şüphesiz, yüzlerce yıldır, erkeklerin egemenliğinde iş yapmaya alışılmış topraklarda bu iş pek basit olmayacaktır. Züleyha’nın kadın olmasını fırsat mahsus zorbalık yapan bir grup, karşılarında Züleyha’nın yanı sıra arkasında dimdik duran Sevda’yı bulacaktır!

Sevda da, konaktaki tüm kadınlar da Züleyha’nın ardındaki hemen hemen ona bir kadın ordusu oluşturacaktır. Bu kadın dayanışması, aralarındaki diğer savaşların kırgınlıklarını da değil etmeye başlar!

YILMAZ’IN 30 MİLYONU NEREDE?

Yılmaz’ın tüm mülk varlığını satması, Behice ve Müjgan’ın bütün planlarını alt üstteki edecektir! Milyonlar gelecek diye otelde lüks bir yaşam süren iki bayan, hemen ayrıca mirassız kalmanın keza de otelin parasını nasıl ödeyeceklerinin derdine düşecektir! Behice, o parayı bulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Müjgan ise Fekeli’nin yanına da dönemeyeceklerinden, şehrin en ucuz oteline yerleşme planları yapar. Her ikisi de kayıp milyonların Züleyha’da olduğundan emindir.

FİKRET VE ÜMİT’İN PLANI NE?

Ümit, Çukurova’ya bir lahza önce yerleşmek için konut ararken, Demir ona büyük bir iyilik yapacaktır. Şehrin başhekimine takviye olmanın görevi olduğunu söylese de bu Ümit ile yakınlaşması için bir fırsattır. Fikret ve Ümit ise Demir’in bu jestini birlikte kutlayacak değin planlarına sadıktırlar. İkisi, fazla uzun zamandır bekledikleri bir döneme girmenin sevinci içindedir. Fikret, düğün telaşının arasında planlarının ikinci kısmını hayata geçirmiştir ve şimdi olayların gelişmesini bekleyeceklerdir.

ZÜLEYHA’NIN BULDUĞU MEKTUBU KİM BIRAKTI?

Züleyha, şirkete geldiğinde Demir için bırakılmış bir mektup bulur. Mektup, geçmişten bir konuşmayı anlatmaktadır ve altında isim yoktur. Çukurova’da Yamanların geçmişten gelen bir düşmanı mı vardır?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BIRIM İZLE!

Bir önceki yazımız olan Akrep canlı izle Star TV! Akrep 9. yeni bölümde neler olacak? Akrep son bölümde neler oldu? Akrep 8. son bölüm full kesintisiz izle! başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.