Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede ve mahallede yapılmaktadır. Dizideki çiftlik nerede?

20

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede ve mahallede yapılmaktadır. Dizideki çiftlik nerede?

Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Bülent Polat'a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakasıÇok Eskiden Çukurova’nın oyuncusu Bülent Polat’a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakası

Ekranların sevilen dizisi Çok Eskiden Çukurova‘nın nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Çok Eskiden Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Çok Eskiden Çukurova dizisi yeni bölümü ne süre, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm cevaplar haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizinin çekimleri genelde Adana ve Mersin şehirlerinde gerçekleşiyor. Dizideki konak çekimleri Aladağ Çiftliği’nde yapılmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi seti ve Aladağlar konağı Adana’nın Karaahmetli köyüne kurulmuştur. Kısacası dizinin çekimleri genel olarak Adana’da yapılmıştır ve burada devam etmektedir.

Çok Eskiden Çukurova dizisinde yer alan hastane çekimleri, Adana’nın Seyhan ilçesinde bulunan Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Çok Eskiden Çukurova diziside Fekeli’nin özel mekanı olan, Hünkar Yaman’la karşılıklı kahve içtikleri yerin manzarası ise, Varda Köprüsü olarak bilinmektedir. Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunmaktadır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Bir Zamanlar Çukurova her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede ve mahallede yapılmaktadır. Dizideki çiftlik nerede?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA: SAVAŞACAKLAR MI BARIŞACAKLAR MI?

Demir, uzun zamandır arkasında olduğu bakımlı düşmanı ile karşısında karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir! Fikret’in senelerdir beklediği rastlama, eşdeğer olmayan şartlarda gerçekleşmiştir fakat nihayetinde aleyhinde karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında benzer kan akan ve birbirinden ölesiye nefret edilen şey eden iki genç adam, derhal kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Diğer Taraftan hesaplaşma, Fikret’in senelerdir her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

FEKELİ’NİN KALBİ BİR DEFA DAHA KIRILIYOR! HAYATA BİR KERE DAHA KÜSÜYOR!

Ayrıca Fekeli’ye destek olmaya, keza Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kez daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Oysa Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, erişkin bir adam olarak onarılması fazla zordur. Fikret bir defa daha güvenli olmayan bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar fakat bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

ÜMİT VE MÜJGAN SIRLARINI SAKLAYARAK SIRDAŞ OLUYOR

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır. Ümit ile sohbet ederken bunu söyler lakin Ümit geçiştirir. Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini açıklama yapmak ister fakat son anda susar. Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile neden ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez fakat bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

FADİK VE RAŞİT’E ŞERMİN’DEN NİŞAN HEDİYESİ

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir düşünce gelir. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e güzel bir armağan olur. Şermin, şehrin yeni siması ile hızla kaynaşacaktır!

Bir önceki yazımız olan Benim Adım Melek 60. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek 59. bölüm izle! Benim Adım Melek konusu nedir, oyuncuları kimler? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.