Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ‘Kerem Alışık’ diziden mi ayrılacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü, yaralandı mı?

18

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli 'Kerem Alışık' diziden mi ayrılacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü, yaralandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Bülent Polat'a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakasıBir Zamanlar Çukurova’nın oyuncusu Bülent Polat’a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakası

Ekranların sevilen dizisi Çok Eskiden Çukurova‘da Fekeli karakteri ölecek mi merak ediliyor. Çok Eskiden Çukurova son fragmanında Fekeli’nin yaralandığı ve hastaneye kaldırıldığı görülüyor. Bu şart Fekeli (Kerem Alışık) diziden mi ayrılacak, diziden çıkıyor mu? sorusunu akıllara getirdi. Peki Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor mu, yaralanıyor mu?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FEKELİ ÖLÜYOR MU? DİZİDEN Mİ ÇIKACAK?

Dizinin yayınlanan 90. bölüm fragmanında Fekeli hastaneye kaldırılıyor. Bunun peşinde izleyiciler Fekeli ölecek mi? Kerem Alışkın diziden mi ayrılacak merak etti.

Çok Eskiden Çukurova Fekeli ölecek mi, yaralandı mı az önce devlete ait bir izah etme yapılmadı. Bugün yayınlanacak olan 90. bölümde Fekeli iyileşecek mi emin olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli 'Kerem Alışık' diziden mi ayrılacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü, yaralandı mı?

KEREM ALIŞIK KİMDİR?

Kerem Alışık (d. 5 Haziran 1960; İstanbul), Türk oyuncu.

Sadri Alışılmış ve Çolpan İlhan’ın oğlu olan oyuncu günümüze kadar çoğu televizyon dizisinde rol aldı. İlk sinema filmi deneyimini, yönetmenliğini ve mantıksal bağ yazarlığını; gazeteci Savaş Ay’ın üstlendiği Dansöz ile yaşadı. 14. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nin Berna Laçin ile sunuculuğunu yaptı. Gençliğinde bir zaman Anadolu Üsküdar futbol takımında oynamıştır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA: SAVAŞACAKLAR MI BARIŞACAKLAR MI?

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşısında karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını ufacık bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını bahis eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir! Fikret’in yıllardır beklediği rastlama, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir lakin nihayetinde karşısında karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye korku eden iki genç adam, şu anda kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret’in senelerdir her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

FEKELİ’NİN KALBİ BİR KERE DAHA KIRILIYOR! HAYATA BİR KERE DAHA KÜSÜYOR!

Hem Fekeli’ye takviye olmaya, ayrıca Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir defa daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, yetişkin bir adam olarak onarılması fazla zordur. Fikret bir defa daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar lakin bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

ÜMİT VE MÜJGAN SIRLARINI SAKLAYARAK SIRDAŞ OLUYOR

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır. Ümit ile sohbet ederken bunu söyler lakin Ümit geçiştirir. Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini açıklamak ister ama son anda susar. Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile neden ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez fakat bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

FADİK VE RAŞİT’E ŞERMİN’DEN NİŞAN HEDİYESİ

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir akıl kazanç. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e güzel bir hediye olur. Şermin, şehrin yeni siması ile hızla kaynaşacaktır!

Bir önceki yazımız olan Alev Alev 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Alev Alev 21. son bölüm izle! Alev Alev oyuncuları kimler, konusu ne? başlıklı makalemizde alev alev, alev alev 21. yeni bölüm fragmanı ve alev alev 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! alev alev fragman izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.