Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi, diziden mi çıkacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor mu, yaralandı mı?

26

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi, diziden mi çıkacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor mu, yaralandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın oyuncusu Bülent Polat'a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakasıÇok Eskiden Çukurova’nın oyuncusu Bülent Polat’a set arkadaşlarından güldüren 1 Nisan şakası

Çok Eskiden Çukurova yeni bölüm fragmanında Fekeli hastaneye kaldırılıyor. Bunun ardındaki Fekeli ölecek mi, diziden mi çıkacak merak edildi. Peki, Çok Eskiden Çukurova Fekeli ‘Kerem Alışkın‘ diziden mi ayrılacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü, yaralandı mı? Detaylar haberimizde…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA FEKELİ ÖLÜYOR MU? DİZİDEN Mİ ÇIKACAK?

Dizinin yayınlanan 90. birim fragmanında Fekeli hastaneye kaldırılıyor. Bunun gerisinde izleyiciler Fekeli ölecek mi? Kerem Alışkın diziden mi ayrılacak merak etti.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi, yaralandı mı hemen şimdi devlete ait bir izah etme yapılmadı. Bugün yayınlanacak olan 90. bölümde Fekeli iyileşecek mi kesin olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi, diziden mi çıkacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor mu, yaralandı mı?

KEREM ALIŞIK KİMDİR?

Kerem Alışık (d. 5 Haziran 1960; İstanbul), Türk oyuncu.

Sadri Alışık ve Çolpan İlhan’ın oğlu olan oyuncu günümüze değin çoğu televizyon dizisinde rol aldı. İlk sinema filmi deneyimini, yönetmenliğini ve mantıksal bağ yazarlığını; gazeteci Savaş Ay’ın üstlendiği Dansöz ile yaşadı. 14. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nin Berna Laçin ile sunuculuğunu yaptı. Gençliğinde bir zaman Anadolu Üsküdar futbol takımında oynamıştır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

KARDEŞLER KARŞI KARŞIYA: SAVAŞACAKLAR MI BARIŞACAKLAR MI?

Demir, uzun zamandır gerisinde olduğu gizli düşmanı ile karşısında karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını minicik bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir! Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşdeğer olmayan şartlarda gerçekleşmiştir fakat nihayetinde karşısında karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, hemen kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Bundan Başka hesaplaşma, Fikret’in senelerdir her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

FEKELİ’NİN KALBİ BİR KERE DAHA KIRILIYOR! HAYATA BİR KERE DAHA KÜSÜYOR!

Keza Fekeli’ye yardım olmaya, hem Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kere daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, yetişkin bir adam olarak onarılması çok zordur. Fikret bir kere daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar lakin bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz!

ÜMİT VE MÜJGAN SIRLARINI SAKLAYARAK SIRDAŞ OLUYOR

Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır. Ümit ile sohbet ederken bunu söyler fakat Ümit geçiştirir. Müjgan, Fikret ile ilgili öğrendiklerini açıklamak ister ama son anda susar. Ümit’in zaten bildiğinden habersizdir. Ümit de, Demir ile niçin ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez lakin bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider.

FADİK VE RAŞİT’E ŞERMİN’DEN NİŞAN HEDİYESİ

Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir düşünce kazanç. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e hoş bir hediye olur. Şermin, şehrin yeni siması ile çabucak kaynaşacaktır!

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Fekeli 'Kerem Alışık' diziden mi ayrılacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü, yaralandı mı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.