Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir, kaç yaşında? Furkan Palalı nereli, hangi dizilerde oynadı?

15

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli kimdir, kaç yaşında? Furkan Palalı nereli, hangi dizilerde oynadı?

Çok Eskiden Çukurova oyuncuları ve Çok Eskiden Çukurova canlı izle araştırılan konular arasında yer alıyor. Oyuncuları aralarında Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın yer aldığı diziye Nazan Kesal ve Furkan Palalı da katıldı. Peki Fikret Fekeli kimdir, Furkan Palalı kaç yaşında?

BİR ZAMAN ÇUKUROVA YENİ OYUNCULARI

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık’ın başrollerini üstlendiği dizi yeni sezona iki meşhur isim daha katıldı. Nazan Kesal ve Furkan Palalı’nın yaşam verdiği Fikret Fekeli ve Sevda Çağlayan karakterleri diziye dahil oldu.

FURKAN PALALI KİMDİR?

Furkan Palalı (d. 27 Ekim 1986, Konya), Türk oyuncu ve manken. 2011 yılında Best Model of Turkey ve arkasından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. Lakin 2010’dan beri yer aldığı birçok ulusal ve milletlerarası defilede ve tekrar 2010 yılında Tuncay Özinel tiyatrosunda başlayan oyunculuk kariyeriyle, tiyatro oyuncusu olarak Best Model of Turkey seçilen birincil manken olmuştur.

İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında yayınlanan Küçük Sırlar dizisi ile yaşamış Furkan Palalı, Bir Mucize Olsun, Yuvaya Dönüş, Direniş Karatay, No 309, Son Çıkış, Aşk Emek İster, Son Yaz Balkanlar 1912, Benim Tatlı Yalanım gibi yapımlarda yer almıştır.

VAHİDE PERÇİN – HÜNKAR

HİLAL ALTINBİLEK – ZÜLEYHA

KEREM ALIŞIK – ALİ RAHMET FEKELİ

UĞUR GÜNEŞ – YILMAZ

MURAT ÜNALMIŞ- DEMİR

BÜLENT POLAT- GAFFUR

SELİN YENİNCİ – SANİYE

MELİKE İPEK YALOVA-MÜJGAN

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 689. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde seda sayan gelinim mutfakta, seda sayan gelinim mutfakta dekolte ve seda sayan gelinim mutfakta frikik hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.