Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir, gerçek adı ne? Yeliz Doğramacılar hangi dizilerde oynadı?

11

Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir, gerçek adı ne? Yeliz Doğramacılar hangi dizilerde oynadı?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Füsun’u Yeliz Doğramacılar, 1978 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Gurbetçiler dizisi ile yaşayan Yeliz Doğramacılar özel hayatıyla araştırılmaktadır. Peki fakat Yeliz Doğramacılar kimdir, nerelidir?
 
Bir Zamanlar Çukurova Füsun Yeliz Doğramacılar kimdir?

Yeliz Doğramacılar, 14 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1996 yılında rol aldığı Gurbetçiler dizisi ile yaşamış; Hayat Bilgisi, Hürrem Sultan, Harikulade Asır, Görüş Günü Kadınları, Kaleiçi, Alanya Almanya, Koçum Benim, Savunma ve En Son Babalar Duyar dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Çok Eskiden Çukurova dizisinde Füsun karakterine yaşam veren Yeliz Doğramacılar, 1.66 metre boyunda, 64 kilo ve Boğa burcudur.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Nazire kimdir, gerçek adı ne? Teksin Pircanlı kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.