Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir, kaç yaşında? Yeliz Doğramacılar oynadığı diziler!

16

Bir Zamanlar Çukurova Füsun kimdir, kaç yaşında? Yeliz Doğramacılar oynadığı diziler!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Füsun’u Yeliz Doğramacılar, 1978 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Gurbetçiler dizisi ile yaşamış Yeliz Doğramacılar özel hayatıyla araştırılmaktadır. Peki ama Yeliz Doğramacılar kimdir, nerelidir?
 
Çok Eskiden Çukurova Füsun Yeliz Doğramacılar kimdir?

Yeliz Doğramacılar, 14 Mayıs 1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 1996 yılında rol aldığı Gurbetçiler dizisi ile yaşamış; Hayat Bilgisi, Hürrem Sultan, Müthiş Asır, Gösterme Günü Kadınları, Kaleiçi, Alanya Almanya, Koçum Benim, Savunma ve En Son Babalar Duyar dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Çok Eskiden Çukurova dizisinde Füsun karakterine hayat veren Yeliz Doğramacılar, 1.66 metre boyunda, 64 kilo ve Boğa burcudur.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi Lütfiye kimdir, nereli? Hülya Darcan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle, hercai dizi ve melike ipek yalova hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.