Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, gerçek adı ne? Selin Genç hangi dizilerde oynadı?

12

Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, gerçek adı ne? Selin Genç hangi dizilerde oynadı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Gülten karakteri izleyici göre araştırılıyor. Çukurova’nın Gülten’i Selin Genç Endüstri Mühendisliği Bölümünü tamamladıktan sonradan Istek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Bir Zamanlar Çukurova’da bölgesel kıyafetlerle uyarı çeken Gülten karakterini canlandıran Selin Genç faal bir sosyal medya kullanıcısı… Peki lakin Gülten’e hayat veren Selin Genç kimdir?

Selin Genç kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’da Gülten’e yaşam veren Selin Genç, 26 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Selin Genç, eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan daha sonra Istek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk üzerine eğitim gördü.

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile birincil oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, 1.75 metre boyunda 54 kilo ve Yengeç burcu.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir, gerçek adı ne? Bülent Polat kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.