Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, kaç yaşında? Selin Genç hangi dizilerde oynadı?

26

Bir Zamanlar Çukurova Gülten kimdir, kaç yaşında? Selin Genç hangi dizilerde oynadı?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin Gülten karakteri izleyici kadar araştırılıyor. Çukurova’nın Gülten’i Selin Genç Endüstri Mühendisliği Bölümünü tamamladıktan sonra Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde oyunculuk eğitimi aldı. Bir Zamanlar Çukurova’da yöresel kıyafetlerle dikkat çeken Gülten karakterini canlandıran Selin Genç etkin bir sosyal ağ kullanıcısı… Peki ama Gülten’e yaşam veren Selin Genç kimdir?

Selin Genç kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’da Gülten’e hayat veren Selin Genç, 26 Haziran 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Selin Genç, eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladıktan sonra Istek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de oyunculuk üstüne eğitim fark etti.

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamakta ve Gülten karakterini canlandıran Selin Genç, 1.75 metre boyunda 54 kilo ve Yengeç burcu.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Gaffur kimdir, kaç yaşında? Bülent Polat nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve ebru ünlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.