Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizideki konak ve çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova nerede çekildi?

20

Bir Zamanlar Çukurova hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizideki konak ve çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova nerede çekildi?

Ekranların sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘nın nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Çok Eskiden Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümü ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm cevaplar haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizinin çekimleri genel olarak Adana ve Mersin şehirlerinde gerçekleşiyor. Dizideki konak çekimleri Aladağ Çiftliği’nde yapılmaktadır. Bir Zamanlar Çukurova dizisi seti ve Aladağlar konağı Adana’nın Karaahmetli köyüne kurulmuştur. Kısacası dizinin çekimleri çoğunlukla Adana’da yapılmıştır ve burada devam etmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer alan hastane çekimleri, Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Çok Eskiden Çukurova diziside Fekeli’nin özel mekanı olan, Hünkar Yaman’la iki taraflı kahve içtikleri yerin manzarası ise, Varda Köprüsü olarak bilinmektedir. Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunmaktadır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Bir Zamanlar Çukurova her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Sol Yanım bitti mi, yayın günü mü değişti? Sol Yanım final mi yaptı? Sol Yanım neden final yapıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.