Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova ‘Müjgan’ kimdir, gerçek adı ne? Melike İpek Yalova kimdir, nereli, kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boyu kaç?

55

Bir Zamanlar Çukurova 'Müjgan' kimdir, gerçek adı ne? Melike İpek Yalova kimdir, nereli, kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boyu kaç?

Perşembe günleri ATV’de izleyiciler karşısına çıkan Çok Eskiden Çukurova dizisinin karakterleri merak ediliyor. Bir Zamanlar Çukurova oyuncularından birisi olan Müjgan Hekimoğlu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Müjgan Hekimoğlu (Melike İpek Yalova) kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Hekimoğlu (Melike İpek Yalova) hangi dizilerde rol aldı? Hayatı ve biyografisi haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA MÜJGAN HEKİMOĞLU (AKKAYA) KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Çok Eskiden Çukurova dizisinde Müjgan Hekimoğlu karakterini “Melike İpek Yalova” canlandırmaktadır.

MELİKE İPEK YALOVA KİMDİR?

Melike İpek Yalova (d. 29 Nisan 1984, İstanbul) Türk oyuncu. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır.

Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nün gerisinde Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Milletlerarası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ eğitimi alan Yalova, Müthiş Asır dizisinde Kastilya Prensesi Isabella olarak oyunculuk yaptı. Oyunculuk kariyerine Çok Eskiden Çukurova dizisinde Müjgan karakteriyle devam etmektedir.

ROL ALDIĞI YAPIMLAR

2011 : Harikulade Asır : İsabella Fortuna : TV dizisi

Istikamet: Taylan Biraderler : Show TV

2012-2015 : Karadayı : Ayten : TV dizisi

2016 : Yaşam Şarkısı : Suzi : TV dizisi : Kanal D

2017 : Çember : Leyla : TV dizisi : Star TV

2018 : Can Feda : Doktor Seher : Film

2018 : İnsanlık Suçu : Cevher Akışık : TV dizisi : Kanal D

2019- : Bir Zamanlar Çukurova : Müjgan Hekimoğlu : TV dizisi

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Behice Hekimoğlu öldü mü, diziden mi ayrılıyor? Esra Dermancıoğlu diziden mi ayrılacak? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.