Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan kimdir, kaç yaşında? Melike İpek Yalova hangi dizilerde oynadı?

16

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan kimdir, kaç yaşında? Melike İpek Yalova hangi dizilerde oynadı?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin Müjgan’ı Melike İpek Yalova birincil oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşadı. Dizide canlandırdığı Doktor Müjgan karakteri izleyiciler kadar araştırılıyor. Peki ama Melek İpek Yalova kimdir, kaç yaşında?

Melike İpek Yalova kimdir? 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova, 1984 doğumludur. Melike İpek Yalova Bir Zamanlar Çukurova dizisinde, Doktor karakterini canlandırıyor. Çok Eskiden Çukurova dizisinde aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi konu ediliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Melike İpek’in canlandıracağı karakterin Yılmaz’la romantik karşılaşması dizide yeni dönemin ilk sinyallarini vermişti. Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Milletlerarası İlişkiler Bölümü mezunudur. Mezuniyetin arkasından İtalya Roma’ya gitmiş ve orada Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi eğitimi almıştır. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır.

İlk oyunculuk deneyimini Harikulade Asır dizisinde canlandırdığı Kastilya Prensesi İsabella karakteri ile gerçekleştirmiştir. Karadayı, Yaşam Şarkısı, Çember ve İnsanlık Suçu dizilerinde rol almıştır.

Şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Çok Eskiden Çukurova dizisinde Doktor Ala karakterine hayat veren Melike İpek Yalova, 1.57 metre boyunda, 50 kilo ve Boğa burcudur.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Demir kimdir, kaç yaşında? Murat Ünalmış nereli, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve ebru ünlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.