Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova neden başlamadı, final mi yaptı, bitti mi? Bir Zamanlar Çukurova ne zaman, saat kaçta başlayacak? Geç mi başlıyor?

28

Bir Zamanlar Çukurova neden başlamadı, final mi yaptı, bitti mi? Bir Zamanlar Çukurova ne zaman, saat kaçta başlayacak? Geç mi başlıyor?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ne zaman, saat kaçta başlayacak? Bir Zamanlar Çukurova saat 20:00’da mi 21:00’da mı başlayacak? Çok Eskiden Çukurova niçin değil, ne vakit? Bir Zamanlar Çukurova bugün yayınlanmayacak mı? Bir Zamanlar Çukurova final mi olacak, bitti mi? ATV yayınlama akışı! Detaylar haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE SÜRE, SAAT KAÇTA, NEDEN BAŞLAMADI?

Çok Eskiden Çukurova normalde her hafta Perşembe günleri saat 20:00 ‘da başlıyordu. Ama Ramazan ayında ATV’de “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olduğundan nedeniyle dizi 10 dakika geç başlayacak. Yani dizi 20:10 ‘da yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Dizi final yapmadı veya bitmedi. Sadece 10 dakika geç başlayacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEDEN GEÇ BAŞLIYOR?

Ramazan ayına özel ATV’de her gün 19:20 ile 20:10 aralarında “Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olacak. Bundan nedeniyle Çok Eskiden Çukurova dizisi 10 dakika geç başlayacaktır. Kısacası dizinin yeni bölümü 15 Nisan Perşembe bugün saat 20:10 geçe başlıyor.

ATV YAYIN AKIŞI

19:00 – ATV Asıl Haber

19:20 – Nihat Hatipoğlu ile İftar

20:10 – Bir Zamanlar Çukurova

00:20 – Maraşlı

Bir Zamanlar Çukurova neden başlamadı, final mi yaptı, bitti mi? Bir Zamanlar Çukurova ne zaman, saat kaçta başlayacak? Geç mi başlıyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

”Demir’i aşkla bitireceğiz…”

ÜMİT SEVDA’NIN KAYIP KIZI MI? TERKETTİĞİ KIZI MI?

Sevda, Demir ve Züleyha’nın evliliğini kurtarmak için bir kez daha Ümit’i uyarmaya gittiğinde, kalbinin de ruhunun da kaldıramayacağı bir gerçekle yüzleşir! Ümit, ‘ben senin kızınım’ diye geçmişinden bildiği her şeyi anlatır! Annesi göre terkedilmiş bir bebek olarak yaşadıklarını daha fazla içinde tutamamıştır! Sevda duydukları aleyhinde şok olur ve fenalaşır!

FEKELİ FİKRET’İN PEŞİNDEN ALMANYA’YA GİDİYOR!

Kalbini zorlayan son olaylardan daha sonra, Lütfiye ve konaktakiler her adımını izleseler de, Fekeli, kimseye kesin etmeden Fikret’in peşindedir! Hatta Lütfiye’yi atlatıp Almanya’ya da gider. Ama orada öğrendikleri, bildiklerinin çok ötesindedir. Kalbini tekrar zorlayacak gerçeklerle Adana’ya döner!

DEMİR’DEN ZÜLEYHA’YA BİR JEST DAHA!

Fikret’in Almanya’ya gitmesi ile kuytu bir nefes alan Demir ve Züleyha, aile saadetlerini bir ziyafet ile kutlamaya karar verirler. Adnan’ın doğum gününde tüm Çukurova onların saadetine tanıklık edecektir. Şermin’in canı gönülden koşturduğu davette, Demir ayrıca Züleyha’ya keza Fekeli’ye böylece bir jest yapar ancak, herkesin gözü dolar. Ama bu jest ayrı nedenlerle Müjgan ve Ümit’in içinde yeni dehşet dalgalarına yol açacaktır!

GAFFUR YANLIŞ ZAMANDA IÇTEN YERDE!

Ufak konağa yerleşmesi ile büyük ceza alan Gaffur ne yapsa kendini affettiremez. Yatacak bir yeri de olmayan Gaffur’u Saniye de affetmeyince her gün diğer bir yerde uyumaya başlar. El Altından girip atlarla yarenlik ederek uyuduğu ahırda, alevler içinde gözünü açar! Gaffur’un orada bulunması böylece çok başka olaya neden olacaktır!

DEMİR’İN ÖFKESİ YENİDEN FEKELİ’DE!

Bütün olan biten, Fekeli ne kadar tasvip etmiyorum dese de, Demir’in öfkesinin kendisine dönmesine engel olamaz. Fikret’in intikam ateşini söndüremeyen Fekeli, Demir’in öfkesinden de nasibini acı bir şekilde alır!

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 159. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde dizi izle, emanet ve emanet kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.