Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizideki çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova hangi il ve ilçede çekiliyor?

15

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizideki çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova hangi il ve ilçede çekiliyor?

ATV’nin sevilen dizisi Çok Eskiden Çukurova‘nın nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Çok Eskiden Çukurova nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Bir Zamanlar Çukurova dizideki konak ve çiftlik nerede? Çukurova nerede? Hangi ile yan? Çok Eskiden Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Dizi çekimleri hangi şehirde, ilçede ve mahallede yapılmaktadır. Dizideki çiftlik nerede?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizinin çekimleri genelde Adana ve Mersin şehirlerinde gerçekleşiyor. Dizideki konak çekimleri Aladağ Çiftliği’nde yapılmaktadır. Çok Eskiden Çukurova dizisi seti ve Aladağlar konağı Adana’nın Karaahmetli köyüne kurulmuştur. Kısacası dizinin çekimleri genel olarak Adana’da yapılmıştır ve burada devam etmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bulunan hastane çekimleri, Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Bir Zamanlar Çukurova diziside Fekeli’nin özel mekanı olan, Hünkar Yaman’la iki taraflı kahve içtikleri yerin manzarası ise, Varda Köprüsü olarak bilinmektedir. Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunmaktadır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Çok Eskiden Çukurova her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizideki çiftlik nerede? Bir Zamanlar Çukurova hangi il ve ilçede çekiliyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

FİKRET PES Mİ EDİYOR! DEMİR’İN ZAFERİ NELERE MÜLK OLACAK?

Annesinin mektuplarının ortaya çıkmasının gerisinde, Adana’ya veda etmeye hazırlanan Fikret, giderayak mektupların duvarları donattığını görür! Çocuk kalbini onarmaya çalışırken, annesinin izdivaç dışı ilişki yaşadığını tüm Çukurova’ya duyuru edilmiştir! Yenildiğini kabul eder ama keza çocuk kalbini keza Müjgan’a olan aşkını alıp gitmek fazla zordur!

FEKELİ VE LÜTFİYE DOSTLUKLARINI SAVAŞI ÖNLEMEK İÇİN KULLANABİLECEK Mİ?

Demir’in şehri donatan mektuplarını görmeye giden Fekeli ve Lütfiye savaşın hemen şimdi bitmediğini anlar! Demir konuyu kapatmıştır, Fikret de gitmiştir fakat Lütfiye Fekeli’yi yalnız bırakmamaya karar verir. Çünkü Müjgan’ın Züleyha nefreti ile karşılaşır ve Şermin’den öğrendiklerinin doğru olduğunu anlar.

ÜMİT SEVDA’YA “BEN SENİN KIZINIM” DİYOR!

Züleyha ve Demir’in hem işte keza aşkta örnek çift haline gelmeleri Ümit’in intikam ateşini körükler. Gerçekten farklı bir intikam için girdiği Fikret’in oyununda, şu anda de aşk için intikam vaktidir! Fakat bu intikama giden yolda, zamanı gelmeden bir itirafta bulunur. Onu Demir’den uzak durması için tekrar uyarmaya gelen Sevda’ya “Ben senin kızınım” der!

GAFFUR YERSİZ YURTSUZ KALIYOR!

Saniye evden kovunca, huğlarda kalıyorum diyen fakat ufak konağa yerleşen Gaffur’un oyunu ortaya çıkıyor! Çıkmakla kalmıyor, herkes durumdan haberdar olunca olaylar büyüyor. Gaffur’un huğlarda bile yeri kalmıyor. Bir De bu kez Saniye de ondan temelli vazgeçiyor!

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 154. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde dizi izle, emanet ve kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.