Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova çiftlik ve konak nerede?

43

Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova çiftlik ve konak nerede?

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova‘nın nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Çok Eskiden Çukurova nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Çok Eskiden Çukurova dizideki konak ve çiftlik nerede? Çukurova nerede? Hangi ile yan?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin nerede çekildiği merak ediliyor. Dizinin çekimleri genelde Adana ve Mersin şehirlerinde gerçekleşiyor. Dizideki konak çekimleri Aladağ Çiftliği’nde yapılmaktadır. Çok Eskiden Çukurova dizisi seti ve Aladağlar konağı Adana’nın Karaahmetli köyüne kurulmuştur. Kısacası dizinin çekimleri genelde Adana’da yapılmıştır ve burada devam etmektedir.

Çok Eskiden Çukurova dizisinde bulunan hastane çekimleri, Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Prof. Dr. Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilmektedir.

Çok Eskiden Çukurova diziside Fekeli’nin özel mekanı olan, Hünkar Yaman’la müşterek kahve içtikleri yerin manzarası ise, Varda Köprüsü olarak bilinmektedir. Varda Köprüsü Adana ili Karaisalı ilçesi Hacıkırı köyünde mahallesinde bulunmaktadır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Çok Eskiden Çukurova her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 'Müjgan' kimdir, gerçek adı ne? Melike İpek Yalova kimdir, nereli, kaç yaşında? Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boyu kaç? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.