Genel Blog

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü? Uğur Güneş diziden ayrıldı mı?

29

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü? Uğur Güneş diziden ayrıldı mı?

Uğur Güneş’in geçen hafta Çok Eskiden Çukurova’ya veda ettiği iddia edilmişti. Bir Zamanlar Çukurova her perşembe ATV’de yayınlanıyor. Dizide kurgusal karakterlerden biri olan Yılmaz ve Züleyha herkesi ardından bırakarak öfke ve hüsran ile yola çıkıyor. Uğur Güneş’in veda haberi sonrası yeni bölümde kaza sahnesi sonrası Yılmaz’ın öleceği belirtildi. Dizinin bu akşamki bölümünde Yılmaz ve Züleyha mutludur fakat Yılmaz ve Züleyha’nın bindiği otomobil uçuruma yuvarlanınca oyuncuların dizideki akıbeti merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz ölüyor mu? Uğur Güneş diziden ayrılacak mı?
 
Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü?

Çok Eskiden Çukurova Yılmaz’ın öldüğü bahis ediliyor. Lakin bu akşam yayınlanacak olan bölümde Yılmaz ve Züleyha Çukurova’dan kaçarken bindikleri otomobil ile uçurumdan aşağı yuvarlanıyor. Arabanın uçurumdan yuvarlanması sonucu Züleyha’nın kurtulacağı Yılmaz’ın öleceği iddia edildi. 

Uğur Güneş diziden ayrıldı mı?

Çok Eskiden Çukurova dizisinin Yılmaz’ı Uğur Güneş, projedeki çekimlerini tamamlayıp Adana’dan ayrıldı. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; ünlü oyuncunun yeni dizisi ise merak konusu oldu. Kulislerde konuşulan bilgilere tarafından Güneş, Gold Film’in FOX için çekeceği “Yasadışı Topraklar” dizisi için görüşüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu başlıklı makalemizde bir zamanlar çukurova, dizi ve dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.