Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

70

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

15 Nisan 2021 akşamı Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 3 .bölümü yayınlandı. Çok Eskiden Kıbrıs 3. bölümde; Kemal, onları teftiş noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verir. Lakin bunun farkına varan biri vardır. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs son birim full tek parça YouTube izle bilgileri…

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. birim izle

Ankaralı ise Lefkoşa’da biriken yaralıların ve Binbaşı Nihat’ın ailesinin naaşlarının Türkiye’ye sevk edilebilmesi için bir intihar görevine girer; adadaki İngiliz yüksek komiserliğini kimsesiz basacak, Türkiye’nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanacaktır. Bu kozun kaynağı Sovyetler Birliği’dir. Ankaralı’yı bu bölüm Sovyetler Birliği’nde tahsis yaptığı zamanlarda bir Azeri Türkü olarak izleyeceğiz.
İnci ve Müge, esirhaneden ilk önce dışarı çıkarken; Ankaralı’nın nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

Bir önceki yazımız olan Osman Egin kimdir, kaç yaşında? Kur'an-I Kerim'i Güzel Okuma Yarışması jürileri belli oldu! başlıklı makalemizde osman eğin, osman eğin evli mi ve osman eğin hoca hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.