Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

23

Bir Zamanlar Kıbrıs 4. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

Çok Eskiden Kıbrıs’ın 4. bölümü izleyiciyle buluştu. Kısa sürede sevilen dizinin son bölümünde coşku doruktaydı. Dizinin dördüncü bölümünde; Kemal, Ankaralı ile İnci’nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş ‘le kesişir. Kemal, İnci-Müge ve öteki bütün esirlerin hayatını kurtarmak için hayatını ortaya koyar. Ankaralı ise yeni tanıştığı Kemal’in fedakarlığına tanık olduğunda onunla uzun vakit yürünecek bir yol arkadaşlığının başladığını anlar. Ancak Kemal ve Ankaralının birincil karşılaşmaları oldukça sert olur. Derviş’in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken, yeni hedefi esir tutuldukları yerden İnci ve Müge’yi kaçırıp onları Kemal’e ulaştırmaktır. İşte Çok Eskiden Kıbrıs son birim izle bilgileri…

Çok Eskiden Kıbrıs 4. bölüm izle

Öteki yandan Ankaralının nişanlısı Ayşe çaktırmadan girdiği macera sonucu uzun zaman sonra ilk önce nişanlısı ile irtibata geçer. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz vardır: Ankaralının gizli görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi olarak ekranlara geliyor.
6081db4217aca9118c625ca9

Çok Eskiden Kıbrıs son bölüm izle

Makaryos güçleri Lefkoşa’yı ele geçirip Rauf ve Dr Minik’ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs’a müdahale kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyup direnirken tükenmekte olan zamana aleyhinde Türk jetleri onların yardımıma yetişebilecek midir?

İnci ve Müge, esirhaneden ilk önce dışarı çıkarken; Ankaralının nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Fadik kimdir, kaç yaşında? Polen Emre hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve ebru ünlü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.