Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

29

Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm izle tek parça! Bir Zamanlar Kıbrıs son bölüm full izle!

TRT’nin yeni dizisi Çok Eskiden Kıbrıs’ın 5. bölümü izleyiciyle buluştu. Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde; Gerilim yüklü tutsak tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle öncelikle buluşan Kemal, hemen onları olmak için canını vermeye hazırdır. Peki lakin Bir Zamanlar Kıbrıs 5. bölüm nasıl izlenir? İşte Çok Eskiden Kıbrıs son birim izle bilgileri…

Çok Eskiden Kıbrıs 5. bölüm izle
 
Öteki yanda ise, Makaryos’un Bereli avı sürmektedir. Makaryos’a takviye veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için güç zamanlar başlar. Adaya varmak üzere yola çıkan Ayşe’yi,  Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşısında karşıya kalır: İnci ve Müge’den daha sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi biçare eder.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs Papaz Makaryos kimdir, nasıl öldü? Emre Törün kaç yaşında? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.