Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında?

39

Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında?

TRT’de her Perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyuncuların canlandırdığı karakterler sorgulanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli karakterini canlandıran Serkan Çayoğlu ile ilgili bilgiler sorgulanıyor. Peki fakat Çok Eskiden Kıbrıs Bereli kimdir, kaç yaşında?

Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir?

Çok Eskiden Kıbrıs dizisinde Bereli karakterine Serkan Çayoğlu hayat veriyor. Makaryos’un Bereli avı sürmektedir. Makaryos’a takviye veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için zor zamanlar başlar. Adaya ulaşmak üzere yola çıkan Ayşe’yi,  Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşı karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi biçare eder.

Serkan Çayoğlu kimdir?

Serkan Çayoğlu (d. 31 Mayıs 1987, Almanya), model, manken ve oyuncudur. Modellik yapmayı düşünen Serkan Çayoğlu bir zaman sonra oyunculuğa yönelmiş olup Ümit Çırak, Dolunay Soysert gibi isimlerden profesyonel oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimini üniversitenin ekonomi bölümünde Almanya da tamamlamıştır. İlk olarak 2012 yılında Kuzey Güney dizisinin sezon finalinde Merve Boluğur‘un İtalya’dan gelen arkadaşını canlandırmış olup sonrasında Zeytin Tepesi’nde yer almıştır. Hande Yener‘in “Ya Ya Ya” klibinde de oynamıştır. Şu lahza Kiraz Mevsimi’nde Ayaz Dinçer rolünü canlandırmaktadır. Keza bir ikiz kardeşi vardır.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız bu akşam var mı? 29 Nisan 2021 Camdaki Kız hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak? başlıklı makalemizde camdaki kız, camdaki kız hangi gün ve camdaki kız hangi kanalda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.