Genel Blog

“Bir Zamanlar Kıbrıs” bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara geliyor

13

“Bir Zamanlar Kıbrıs” bu akşam ikinci bölümüyle ekranlara geliyor

Çok Eskiden Kıbrıs dizisinin büyük merakla beklenen ikinci bölümü bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Makaryos Lefkoşa’nın düşürülmesi için dikte verecek.

“Çok Eskiden Kıbrıs”ın ikinci bölümünde neler olacak: Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda uğradıkları zulümle eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yanlamasına kafileye sahip çıkmalı öteki yana kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır. Sampson’un özellikle İnci’yi niçin kaçırdığı ortaya çıkarken, Makaryos son darbeyi indirme peşindedir; Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir.

Ankaralı adaya ayak basar basmaz keza Lefkoşa’yı ayrıca de göçenleri hafifletmek için hamlelerine başlar ve Kıbrıslı Mücahitlerle organize olmasıyla birlikte, Türkler birincil şoku atlatıp epik vatan savunmalarını başlatır.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Hakan İnan’ın, senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran’ın kaleme aldığı “Çok Eskiden Kıbrıs” ikinci bölümüyle, bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de ekranlara gelecek.

Bir önceki yazımız olan Oğuzhan Koç'un annesi Demet Özdemir'i takip etmeye başladı başlıklı makalemizde oğuzhan koç'un annesi, oğuzhan koç'un annesi babası abisi kim ve oğuzhan koç'un annesi kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.