Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam var mı, neden yok? 22 Nisan 2021 Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta?

23

Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam var mı, neden yok? 22 Nisan 2021 Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta?

TRT 1 ekranlarında her perşembe 20:00’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs yerine bu akşam Kur’an-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması yayınlanıyor. İzleyiciler bugün bu akşam Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümünün olup olmayacağını, yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırıyor. İşte Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta yayınlanıyor? sorusunun yanıtı…

Çok Eskiden Kıbrıs bu akşam var mı?

Çok Eskiden Kıbrıs bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Diziden önce Kur’an-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması yayınlanıyor. 

Çok Eskiden Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta?

Çok Eskiden Kıbrıs yeni bölümleri ramazan ayı boyunca 20:30’da yayınlanıyor. Dizinin dördüncü bölümünde; Kemal, Ankaralı ile İnci’nin yolu ise büyük bir sürprizle Derviş ‘le kesişir. Kemal, İnci-Müge ve diğer bütün esirlerin hayatını kurtarmak için hayatını ortaya koyar. Ankaralı ise yeni tanıştığı Kemal’in fedakarlığına şahit olduğunda onunla uzun zaman yürünecek bir yol arkadaşlığının başladığını anlar. Fakat Kemal ve Ankaralının birincil karşılaşmaları oldukça sert olur. Derviş’in nasıl hayatta kaldığı ortaya çıkarken, yeni hedefi tutsak tutuldukları yerden İnci ve Müge’yi kaçırıp onları Kemal’e ulaştırmaktır.

Öteki yandan Ankaralının nişanlısı Ayşe gizlice girdiği serüven sonucu uzun zaman sonradan ilk önce nişanlısı ile irtibata geçer. İki sevgilinin duygu yüklü hikayesinde büyük bir sürpriz vardır: Ankaralının sıcacık görevle bulunduğu Almanya günleri ve Ayşe ile tanışmaları bir aşk hikayesi olarak ekranlara geliyor.

Makaryos güçleri Lefkoşa’yı ele geçirip Rauf ve Dr Minik’ün karargahı düşerken Türkiye, Kıbrıs’a müdahale kararı alır. Kıbrıs Türkü varını yoğunu ortaya koyup direnirken tükenmekte olan zamana aleyhinde Türk jetleri onların yardımıma yetişebilecek midir?

İnci ve Müge, esirhaneden başta dışarı çıkarken; Ankaralının nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız Cana kimdir? Camdaki Kız Cana evli mi? Hande Ataizi kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde camdaki kız cana, camdaki kız cana gerçek hikayesi ve camdaki kız cana sedat sahnesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.