Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam var mı, neden yok? 29 Nisan 2021 Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta?

24

Bir Zamanlar Kıbrıs bu akşam var mı, neden yok? 29 Nisan 2021 Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölüm saat kaçta?

TRT 1 ekranlarında her perşembe 20:00’de yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs yerine bu akşam Kur’an-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması yayınlanıyor. İzleyiciler bugün bu akşam Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümünün olup olmayacağını, yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırıyor. İşte Çok Eskiden Kıbrıs yeni birim saat kaçta yayınlanıyor? sorusunun yanıtı…

Çok Eskiden Kıbrıs bu akşam var mı?

Çok Eskiden Kıbrıs bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor. Diziden önce Kur’an-ı Kerim’i Hoş Okuma Yarışması yayınlanıyor. 

Çok Eskiden Kıbrıs yeni birim saat kaçta?

Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ramazan ayı her tarafında 20:30’da yayınlanıyor. Kemal, Derviş’in yaşadığını bundan başka karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenir. Onların yanında tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson’un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır. Gerilim yüklü tutsak tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos benzer binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle başta buluşan Kemal, hemen onları olmak için canını vermeye hazırdır.

Öteki yanda ise, Makaryos’un Bereli avı sürmektedir. Makaryos’a yardım veren SSCB’nin KGB’yi de oyuna sürmesi ile Bereli için kuvvet zamanlar başlar. Adaya ulaşmak üzere yola meydana çıkan Ayşe’yi, Mersin’de büyük bir sürpriz beklerken Hamitköy’de kalanlar hiç beklenmedik bir sorunla karşısında karşıya kalır: İnci ve Müge’den sonra Mine’yi de kaybetme ihtimali aileyi acınacak halde eder.

Bir önceki yazımız olan Enosis ve Eoka ne demek? Bir Zamanlar Kıbrıs Eoka ve enosis açılımı nedir? başlıklı makalemizde enosis ve eoka ne ifade ediyor, enosis ve eoka nedir ve enosis ve eoka nedir kısaca hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.