Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs canlı izle! TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs 2. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümde neler olacak?

21

Bir Zamanlar Kıbrıs canlı izle! TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs 2. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümde neler olacak?

Ekranların yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs bugün 2. bölümü ile izleyicilerin karışısına çıktı. Oldukça beğenilen dizinin yeni birim fragmanı yayınlandı mı merak ediliyor. Çok Eskiden Kıbrıs 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Çok Eskiden Kıbrıs yeni bölüm fragmanı ne vakit çıkacak?

BİR ZAMANLAR KIBRIS CANLI İZLE!

BİR ZAMANLAR KIBRIS 3. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Kıbrıs bugün 2. bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümün ardından 3. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR KIBRIS YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda acımasızlık aşağıda eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yana kafileye sahip çıkmalı öteki yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.

Sampson’un bilhassa İnci’yi niçin kaçırdığı ortaya çıkarken Makaryos son yumruğu dövme peşindedir. Lefkoşa düşürülecek, Türk liderler ele geçirilecektir.

Ankaralı adaya but basar basmaz hem Lefkoşa’yı hem de göçenleri hafifletmek için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı Mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

Bir Zamanlar Kıbrıs canlı izle! TRT 1 Bir Zamanlar Kıbrıs 2. yeni bölüm canlı izle! Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümde neler olacak?

BİR ZAMANLAR KIBRIS SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

21 Aralık 1963 sabahı… Tüm Kıbrıslı Rumlar ve Kıbrıslı Türkler gibi Dereli Ailesi de o sabaha bir daha katiyen bir araya gelemeyeceklerini bilmeden uyandı… Yüzyıllardır Akdeniz’in ortasında toprak ne verdiyse onunla yaşayan rüzgar hangi şarkıyı söylediyse onu mırıldanan, kalpleri kime çarptıysa onun elini tutan Dereli ailesi, uyandıkları günün tarihe Kanlı Noel olarak geçeceğini bilmiyordu. O gün, sadece Kemal Dereli ve yüz binlerce Kıbrıs Türkünün yok, Kıbrıs’ta yaşayanlar da dahil devlet için kuytu görevde çalışan ve “Anavatan”da, Ankara’da yaşamış yüz binlerce Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının hayatı da bir daha katiyen “eskisi gibi olmayacak” şekilde değişti.

Tarihimizin önemli bir kesiti olan, Kıbrıs Türk halkının büyük dramının ve Türkiye ile dayanışma halinde zafere ve barışa götüren o eşsiz ve ihtişamlı direncinin anlatıldığı, “Çok Eskiden Kıbrıs” izleyicide büyük bir coşku uyandıracak.

BİR ZAMANLAR KIBRIS OYUNCULARI KİMLER?

Ahmet Kural : Kemal Dereli

Serkan Çayoğlu : Ankaralı

Pelin Karahan : İnci Dereli

Gülper Özdemir : Hekim Ayşe

Tayanç Ayaydın : Nikos Sampson

Devir Saltoğlu : Rauf Denktaş

Hasan Küçükçetin : Derviş

Miray Akay : Pembe Dereli

Deniz Baytaş : Sıtkiye Dereli

Ahmet Mark Somers : Salahi Dereli

Ömer Turan : Bekir

Nebil Sayın : Yeoryos Grivas

Emre Törün : III. Makarios

Hakan Güner : Dr. Fazıl Ufak

Yunus Destebaşı : Ahmet Çavuş

Bade Arazlı : Mine Dereli

Sümeyra Koç : Sandy

Rüzgar Irmakoğlu : Müge Dereli

Umut Avcı : Şöför Hamit

Sanlı Baykent : Şef

Bir önceki yazımız olan Camdaki Kız oyuncu kadrosu! Camdaki Kız oyuncuları kimler? Camdaki Kız dizi konusu nedir? başlıklı makalemizde camdaki kız dizi oyuncuları, camdaki kız oyuncu kadrosu ve camdaki kız oyuncu kadrosuna başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.