Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs Doktor Ayşe kimdir? Gülper Özdemir kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

21

Bir Zamanlar Kıbrıs Doktor Ayşe kimdir? Gülper Özdemir kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Çok Eskiden Kıbrıs her perşembe TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşe saçan hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak aşina olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp gerekli bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta hayat mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya dar görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada kuytu kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer. Peki ama Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kimdir, kaç yaşında, evli mi çocuğu var mı, nereli?

Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe kimdir?

Çok Eskiden Kıbrıs dizisinde Ayşe karakterini Gülper Özdemir canlandırmaktadır. Bir Zamanlar Kıbrıs Ayşe karakteri şu sözlerle anlatılmaktadır: Ben doktor Ayşe, hayat beni hep şımarttı efendim. Önce Bilal’in kızıydım daha sonra Tıbbiye’nin onur kaynağı oldum. Sonradan Rüya gibi bir aşkın içine düştüm. Ben bir adama onun adını bilmeden aşık oldum. Herkes bana Ankaralı der.Sen ne istersen onu de dedi bana. Sevgilim dedim. Senin tıp yeminin var benim bayrak, Bu kadarını bileceksin dedi, tamamlanmış dedim. Ellerimiz birleşti. O bana söz vermişti. Bu hayatta  her istediğim olacak sandım. Ta oysa bizi birbirimizden, ailemizden, sevdiklerimizden, sevdalılarımızdan ayıran Kanlı Noel gecesine kadar…

Bir Zamanlar Kıbrıs Gülper Özdemir kimdir?

Gülper Özdemir 18 Kasım 1990 doğumlu. Frankfurt’ta doğan Özdemir, eğitimini ABD Truman State Universty’de tamamladı. Aynı Zamanda Almanya RheinMain University of Applied Sciences okulundan mezundur.

Güzel oyuncu başlangıçta 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat dizisinde rol almıştır. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterine yaşam vermiştir. Tutsak dizisinde de rol almıştır.

Gülper Özdemir hangi dizilerde oynadı?

Sen Anlat Karadeniz (Hazan)

Meleklerin Aşkı (Melek)

Esir (Elif)

Kara Yazı (Derya)

Bana Sevmeyi Anlat (Arma)

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs İnci kimdir? Pelin Karahan kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.