Genel Blog

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy kimdir? Sümeyra Koç kaç yaşında?

33

Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy kimdir? Sümeyra Koç kaç yaşında?

TRT’de her Perşembe yayınlanan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisindeki oyuncuların canlandırdığı karakterler sorgulanıyor. Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy karakterini canlandıran Sümeyra Koç ile ilgili bilgiler sorgulanıyor. Peki fakat Bir Zamanlar Kıbrıs Sandy kimdir, kaç yaşında?

Çok Eskiden Kıbrıs Sandy kimdir?

Çok Eskiden Kıbrıs dizisinde Sandy karakterine Sümeyra Koç hayat veriyor. Sümeyra Koç’un canlandırdığı Sandy karakteri dizinin hoş hemşiresidir.

Sümeyra Koç kimdir?

Sümeyra Koç, 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.73 cm boyunda 60 kg ağırlığında olan oyuncunun göz rengi kahve saç rengi ise kumraldır. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan oyuncu sonrasında gönlü oyunculuğa kayınca eğitimler almaya başlamıştır. Sadri Alışkın, Kraft gibi tiyatrolarda atölye çalışmalarına katılan güzel oyuncu oyuncu koçlarında eğitimler almıştır. Sonrasında bir fazla defa test çekimlerine katılan oyuncu reklam filmlerinin ardındaki dizi ve sinema projelerinde yer almaya başlamıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs Bereli kimdir? Serkan Çayoğlu kaç yaşında? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.