Genel Blog

Bitcoin (BTC) Yorum: Bitcoin için düşüş vakti geldi mi? Yoksa Bitcoin Yükselecek mi?

17

Bitcoin (BTC) Yorum: Bitcoin için düşüş vakti geldi mi? Yoksa Bitcoin Yükselecek mi?

İleriye dönük bir “dipte satın alma” zihniyetinin olması çok muhtemeldir ve bu pazara böyle bakmanız gerekir. Bitcoin piyasası, Cuma günkü işlem seansı sırasında 50 jurnal EMA’nın yardım sunduğu için oldukça sert bir şekilde yükseldi. bu nedenle, piyasa yukarı yönlü hareket etmeye, ola ki de 60.000 dolar seviyesine ulaşmaya hazır gibi görünüyor. Yukarıdaki 60.000 dolar seviyesi büyük, …

İleriye dönük bir “dipte satın alma” zihniyetinin olması çok muhtemeldir ve bu pazara böyle bakmanız gerekir. Bitcoin piyasası, Cuma günkü operasyon seansı sırasında 50 jurnal EMA’nın takviye sunduğu için oldukça sert bir şekilde yükseldi. böylece, piyasa yukarı yönlü hareket etmeye, ola ki de 60.000 dolar seviyesine ulaşmaya hazır gibi görünüyor. Yukarıdaki 60.000 dolar seviyesi büyük, yuvarlak, psikolojik olarak kayda değer bir sayı ve kısa vadeli tüccarların hedefleyeceğini düşündüğüm bir bölge. Yukarıda kırabilirsek, pazarın daha yüksek seviyelere çıkmaya devam etmesi ve bir sonraki 65.000 dolar seviyesine ulaşması muhtemeldir.

Altında, 50 jurnal EMA, tıpkı 50.000 dolar seviyesinin oluşturacağı gibi destek sunuyor. Hem, orada da alıcılar göreceğimizi öneren birkaç seviyemiz var, bu nedenle piyasada kısa vadeli bir taban olmalı. Bu noktada, piyasa olasılıkla buna büyük bir takviye seviyesi olarak bakmaya devam edecek ve Cuma seansında yaptığımız yoldan sıçradığımız gerçeği de daha yükseğe çıkmaya hazırlanmış olduğumuzu gösteriyor.

Bitcoin önemli bir gerileme yaşadı, ancak bu, momentum meydana getirmek için görmemiz gereken bir şeydi. Perakende tüccarlar Bitcoin’e bakıp fiyatın dahil olamayacak değin pahalı olduğunu öne sürerken, kurumlar piyasaya para akıtıyor. bununla birlikte, ileriye dönük bir “dipte satın alma” zihniyetinin olması fazla muhtemeldir ve bu pazara böyle bakmanız gerekir. Bir yükseliş trendindeydi ve bunun yakın zamanda değişeceğini düşünmek için hiçbir neden değil. böylece, satışla ilgili bir planım yok, ama bu birkaç seviye altına düşersek, Bitcoin pazarının 40.000 dolar seviyesine bakabileceğini düşünüyorum, özellikle de 200 günlük EMA negatif tarafa geçerse. Bu çok büyük bir satmak çılgınlığı yaratabilir, ama şimdi birazcık balon gördüğümüz son zamandan bambaşka olacak, çünkü dıştan dahil olmaya hevesli manâlı miktarda kurumsal para var. bununla beraber, ben yükselişe devam ediyorum, ancak bununla beraber fazla titiz olmanız gerektiğini de biliyorum, bilhassa de komisyoncunuzdan yararlanıyorsanız. hemen yükseklere dürüst bakacağımızı düşünüyorum.

Bir önceki yazımız olan Milyonerlerin Büyük Bitcoin Tartışması: Warren Buffett – Bill Miller hangisi haklı çıkacak? başlıklı makalemizde bill gates, bitcoin ve bitcoin mass adoption hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.