Genel Blog

Bitkisel Zayıflama İlaçlarının Zararları

130

Bitkisel Zayıflama İlaçlarının Zararları

Nebati zayıflama ilaçları kullanarak 11 ay içre kestirmece 20 kilo zayıflayan kadınlarda, sinir sistemi dengesizliklerinin meydana gelebildiği belirlendi. Tığ da bitkisel zayıflama ilaçlarını kullanırken tıpkısı öğün daha düşünmenizi ve nebati zayıflama ilaçlarına ilgi etmenizi başvuru ediyoruz.
Bitkisel zayıflama ilaçlarının vücutta B1 vitamini (thiamin) eksikliğine defa açarak, karbonhidrat metabolizmasını etkilediği, bununda istek dışı ayn kaymasına ve yürümede dengesizliğe neden olabildiği belirlendi.
Aynı durumun, alkoliklerde birlikte görülebildiğini tabir eden uzmanlar, alkoliklerde birlikte thiamin eksikliğinin meydana gelebildiğine ilgi çekiyorlar.

Bitkisel zayıflama ilaçlarının, bati tıpkı dert olan ataksiaya dahi yol açabildiği belirtildi.
Uzmanlar, araştırmada nebati ilaçların, metabolik istikrarsızlık yarattığını belirlediklerini açıkladılar.
Araştırmada, deneklerin kaslarına thiamin enjekte fail uzmanlar, 3 bölüm zarfında yürüme ve üst dengesinin sağlanabildiğini gözledi. Ayrımsız ay içinde ise hastalardaki sorunun ağız ağıza giderildiği açıklandı.
Amerikan Nöroloji Akademisi uzmanlarınca yapılan araştırmada, Neorology ünlü dergide yayınlanmıştır.

Etiket nebati zayıflama ilaçları zayıflatıyor mu? vitamin eksikliğine hastalık olan nebatat Bitkisel zayıflama ilaçlarının canip etkileri diyetle ilişkin araştırma sonuçları

Yoruma kapalı.