Genel Blog

BitRaser for File

28

BitRaser for File

BitRaser for File, Windows bilgisayarlar üstünde kullanabileceğimiz bir disk temizleme programı olarak öne çıkıyor. Kişisel bilgilerinin güvenliği konusunda endişe duyan kullanıcılara hitap eden BitRaser for File doğru bilgisayarımızda arşivlediğimiz tüm bilgileri tek bir tık ile en ince ayrıntısına kadar silebiliyoruz. Sabit diskiniz üzerinde yer alan her bir bölüm için ayrı olarak işlem yapmanıza ihtimal sağlayan program, fiilen sınıfının en iyilerinden bir parça başına.

Programın bilhassa bilgisayarını satma aşamasında olan kullanıcılara öneriyorum. Bildiğiniz gibi dijital bilgiler katiyen silinmiyor. Herhangi bir dosyayı silmek ya da bilgisayardan kaldırmak o dosyanın ayrıntılarıyla silindiği anlamına gelmiyor. Silinmiş dosyaları geri getirmek amacıyla kullanılabilecek birçok data kurtarma programı mevcut. Bu programlar silinmiş olan dosyaları saniyeler içerisinde geri getirebilme özelliğine sahipler ve kişisel bilgilerimizi büyük tehlike altına sokuyorlar.

Neyse ancak BitRaser for File gibi programlar adeta bir antidot gibi yardımımıza yetişiyorlar ve bilgilerimizin güvenliğini en ince ayrıntısına kadar garanti altına alıyorlar. BitRaser for File ne yazık oysa ücretli olarak sunuluyor fakat görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Güvenli algoritmalardan faydalanan bu program, keza hard diskimiz ayrıca de USB belleğimiz üstünde depoladığımız bilgileri kurtarılamayacak şekilde siliyor.

Memnuniyetsizlik halinde 30 gün içerisinde ödememizi geri almamızı garanti eden BitRaser for File, kişisel bilgilerinin başkalarının eline geçmesini istemeyen herkes tarafından güvenle kullanılabilecek bir program.

BitRaser for File Özellikleri:

Bilgisayarınız üzerinde yer alan verileri geri dönüştürülemeyecek şekilde siler Silme işlemlerini DOD-3 Pass, 7 Pass, NIST ve yarı uluslararası algoritmaları kullanarak gerçekleştirir Kullanılmayan alanları kaldırarak gizliliğinizi korur Kullanmakta olduğunuz sistem ve uygulamalarla ilgili tüm izleri ortadan kaldırır Tanıdık bütün popüler tarayıcılar üstünde bulunan internet verilerini siler Bölümleri, klasörleri ve dosyaları kalıcı olarak siler

İndir

Bir önceki yazımız olan Cemu - Wii U emulator başlıklı makalemizde 1.22.5, cemu - wii u emulator ve indir cemu - wii u emulator hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.