Genel Blog

Bravo, tıpatıp aynı! Hayranı Demet Özdemir’i çizdi, benzerlik şaşırttı!

92

Bravo, tıpatıp aynı! Hayranı Demet Özdemir’i çizdi, benzerlik şaşırttı!
Bravo, tıpatıp aynı! Hayranı Demet Özdemir’i çizdi, benzerlik şaşırttı!

.com/Ilim – Adlı Oyuncu Bandaj Özdemir, Erkenci Kuş dizisinin ardından, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Familya Kaderindir dizisiyle gündemde. İbrahim Çelikkol ile başrolünde oynadığı diziyle alay malay toplumsal medyada birlikte çokça konuşulan Özdemir, aynı zamanda yaptığı paylaşımlarla da bağlam odağı.

Genç oyuncunun yaptığı paylaşımlar, içtimai medyanın da gündeminden düşmüyor. Dizinin setinden dahi mübarek bol paylaşımlar yapan oyuncu, nükteli kişiliğiyle zorlu çokça dörtköşe video ve ışık paylaşıyor.

Hayranlarının samimi izlem ettiği aktör, sonuç dönemin çok konuşulan canlı ve liyakatli isimlerinden birisi. Antrparantez magazin basınında da şu sıralar kullanılmamış benzeri ilişkiye başladığı Oğuzhan Antrenör ile gündeme geliyor.

Ilgi Özdemir, hayranları vasıtasıyla instagram’üstelik samimi izleme edilen benzeri kişioğlu. Değme yaptığı paylaşıma binlerce beğeni ve değerlendirme gelmekte.

Hayranları oyuncu ile bildirişim yapmak amacıyla birbiriyle yarışıyor adeta! İki hayranı, oyuncunun fotoğraflarından resimlerini çizmişler.

Bağlam Özdemir, instagram story’den bu çizimleri paylaştı. Fevkani çizimin ne büyüklüğünde kudretli olduğu, oyuncuya ne büyüklüğünde benzediği ise görülmekte.

İşte o çizimler…

Bravo, tıpatıp aynı! Hayranı Demet Özdemir'i çizdi, benzerlik şaşırttı! 1

Bravo, tıpatıp aynı! Hayranı Demet Özdemir'i çizdi, benzerlik şaşırttı! 2

Yoruma kapalı.