Genel Blog

Bronzlaşmak için altın kurallar ve öneriler

135

Bronzlaşmak için altın kurallar ve öneriler

Solaryuma çekmek istemiyorsunuz. Güneşin altında saatlerce yatacak sabrınız ve zamanınız da yok. Size görgüsüz bire bir hal lazım.
Ten renginiz ne olursa olsun, alelhusus dahi yaz aylarında herkeste tıpkısı tunç görünme hevesi başlıyor. Çoğunluk soluğu güneşletici salonlarında alırken, buna hala şüpheyle yaklaşanlar üstelik var. Güneş altında yatacak kadar sabrınız, ya dahi zamanınız yoksa, geriye yegâne bire bir çare kalıyor, o de bronzlaştırıcılar.
Bronzlaştırıcıların kötü bir şöhreti birlikte bulunmayan değil. Turuncu bacaklar, evet bile denk dağılmamış yapılış, bronzlaştırıcılarla ilişkin arz kalın karşılaşılan sorunlardan. Ancak şurası söylemekte kâr var: Uygulayım Bilimi bu konuda de müstacelen ilerliyor. Bronzlaştırıcıların verdiği o kötü turuncu uzanım daha çok evvelce kaldı denebilir. Ayrıca kremi iyicene yaydığınız sürece, hiçbir dava çıkmayacağından dahi sakıncasız olabilirsiniz. Nereden mi biliyorum? Şahsi tecrübelerimden bittabi kim!
Tedbir aşaması Bu konuda bilmeniz gereken özdek, makul ürünü seçmeniz gerektiği. Akıllıcasına ürün, sunma pahalı im almak değildir. Tezelden seçkin bronzlaştırıcı birlikte kestirmece tıpkısı maddeler bulunur. Farklılığı mucit maddeler genellikle kremin elan bedel oranda dağılmasını ve cife kokmamasını sağlamakla yükümlü olanlardır. Akıllıca ürünü bulmanın sunu yolu ise denemektir. Kozmetik satan mağazalara gidip, sınav ürünlerini kolunuzun iç kısmında süfli bölgelere uygularsanız, ne üründen daha mutlu kaldığınızı bulabilirsiniz.
Kullanacağınız ürüne değişmeyen verdiğinizde, el işi hazırsınız demektir. Boydak, eğer ilkin eksantrik aynı bronzlaştırıcı kullandıysanız, bunun etkilerini cildinizden iyicene iletilmek amacıyla 3-4 gün süresince tıpkısı peeling ürünü kullanın. imdi dikkat etmeniz müstelzim şeyse, seçtiğiniz bronzlaştırıcının kuruma süresidir. Gâh ürünler anında kururken, özge gâh ürünlerde bu müddet 15 ila 60 zaman beyninde değişebilmekte. Bu nedenle katiyetle kutunun üzerini okuyun. Antrparantez tüylerinizi aldığınız günle bronzlaştırıcıyı kullandığınız dönem arasından sunma beş altı tıpkı zaman bırakın.

Kurallar Peeling işlemini yeniden savmayın. Makas, dizler, ayaklarınız ve elleriniz üzerindeki katır kutur ve kuru bölgelere alelhusus özen gösterin.
Nemlendirici kullanmayı asla boşlama etmeyin. İlla fiyatlı benzeri kitap kullanmanız üstelik gerekmez. Kokusuz bire bir ürünü tercih etmeniz ferah olacaktır. Zira nemlendirici ve bronzlaştırıcının kokularının karışması hayırlı olmayabilir.
Cildiniz tam derecede nemliyse, bronzlaştırıcı elan ongun emilir. Bacakları gövdeniz ve göğüsleriniz izlesin. Kremi zaten aşağıdan fevk makul sürün.
Şimdi işin alıcı noktasına geldik: Kremi bölge havza uygulayın. Geçmiş bacak bileklerinizden mısra kadar olan kısımla başlayıp, kremi sunturlu yayarak yukarı makul çıkın. Dize geldiğinizde, bu bölgeyi atlayın ve direkt bacaklarınızın art kısmına kremi sürmeye başlayın. Eğer elan kıytırık olacaksa, bacağınızın önünü ayrı, arkasını ayrı yerine bronzlaştırıcınızla kremleyin. Bacağınızı kremlemeyi bitirdiğinizde, diz ve ayaklarınıza elinizde kalan kremi sürün. Bronzlaştırıcı sürdüğünüzü hele galiba eden bölgeler bunlar olduğundan, yer bir iki miktarı burada kullanmalısınız. Henüz sonra sair bacağa geçin.
Bronzlaştırıcıyı kollarınıza sürerken, bu kat da dirseklerinize sürmekten kaçının. Kollarınız bittikten sonradan, elinizde küsurat fazla kremi bu bölgeye iyice dağıtın. eğer sırtınıza de bronzlaştırıcı beklemek istiyorsanız, bunun üzere birini bulmanız genişlik iyisi olacaktır. İşiniz bittikten sonradan, nemlendiricinizi diz, dirsek ve ayaklarınızın üstlerine tekrar sürün. Bu bronzlaştırıcının emilimini artırır. Bazıları nemlendiriciyi bütün vücutlarına sürseler üstelik, bu herkeste dolgunca serencam vermeyebilir.
Her bronzlaştırıcı yüze uygulanmıyor. Yüz üzere ayrı bronzlaştırıcılar bile var. Bu nedenle satın aldığınız bronzlaştırıcıyı nerelerde kullanabildiğinizi arama edin. Bronzlaştırıcıyı yüze uygularken esasen nemlendiricinin üzerine aylamak daha dolgunca serencam verir. Yapabileceğiniz ayrımsız diğer madde da Clarins Radiance Plus kabilinden pratik ayrımsız nişane karışmak tür. Bu krem, zarfında çokça az bronzlaştırıcı içeren benzeri gece kremidir. İstediğiniz rengi elde edene büyüklüğünde herhangi bir şeb sürüp, istediğiniz rengi elde ettikten sonradan de, dönüş sivri kullanabilirsiniz. Böylece keyfiyet korunmuş olur.
Ellerinizi yıkamayı zinhar unutmayın! Elleriniz yüzdelik 40 daha çok gözenek içerdiğinden, onları lahzada yıkamazsanız, eğlenceli turuncu avuçlarla başvurmak zorunda kalırsınız. Tıpkısı değişik almaşık birlikte, bir kağıt havluyu ıslatıp avuç içlerinizi iyice silerek temizlemektir. Sonunda ellerinizin üstündeki kremi korumuş olursunuz.
Bu kadar uğraştıktan bilahare, peeling, kestirme kabilinden uygulamaları uzuv irca etmek ongun olacaktır. Bronzlaştırıcıların ömrü elhak kısadır ve yaz sıcaklarında suyla temasınızın henüz aşkın olduğu düşünülecek olursa, peeling kadar uygulamalarla bronzlaştırıcınızın ömrünü iyicene azaltmanın alemi yoktur.
Unutmayın ki bronzlaştırıcınız sizi güneşten korumaz. Ancak gâh bronzlaştırıcılar güneşe cebin dulda faktörü birlikte içerirler. Güneşlenirken bunları kullandığınız takdirde henüz ongun yandığınızı göreceksiniz amma titiz olun!
Turuncu oldum, biri beni kurtarsın! Hızla panik yapmayın. Kremin vücudunun temas adına değer olarak dağılmaması kalın rastlanan aynı durumdur, alelhusus birlikte bronzlaştırıcıyı ilk defa kullanıyorsanız. Olur kendinizi teferruatlı kollular ve pantalonlar içine hapsetmeden yapabileceğiniz ne var? Öncelikle bronzlaştırıcının etkisi maksimal 5 bölüm olacaktır. Bunun üzere sunma keder ihtimal 5 zaman sabredip, rengin atmasını bekleyebilirsiniz. Ilkokul periyot bekleyemem diyorsanız, o antlaşma exfoliator, peeling ve kestirme kabil uygulamalardan birini deneyin. Hasep elan acele kaybolacaktır. Fakat illa üstelik renkten o zaman boşanmak istiyorsanız, stabil haddinden fazla ünlünün kullandığı bir bronzlaştırıcı olan St Tropez markasının St Tropez Self Tan Remover’ını (bronzlaştırıcı çıkarıcı) deneyebilirsiniz. Bunu losyon sürer kabil sürüp, rengin çıkmasını beklemekten apayrı ayrımsız molekül yapmanıza ister yok. Şayet bronzlaştırıcının uygulanmasından ahir 3-4 saat süresince sürülürse son elan birlikte ongun oluyor, amma bronzlaştırıcıyı sürdükten birkaç dönme bilahare üstelik kullanabilirsiniz.

Kimlik Cilt Bakımı şüphesiz bronzlaşabilirim bronzlaşmak bronzlaşmak üzere yöntemler bronzlaşmak için öneriler

Yoruma kapalı.