Genel Blog

Bronzluğu Nasıl Kalıcı Yapabilirim ?

148

Bronzluğu Nasıl Kalıcı Yapabilirim ?

Bronzluğu maksimal uzatın! Bu sene Ramazan’ın, yazın serencam aylarına balya gelmesiyle, yaz dinlence sezonunu erken kapattık. Hele hafta sonu kaçamakları yapamayacak ya birlikte ati alay tatilinde uzaklara gidemeyeceklere, bronz kalmanın hususi formüllerini derledik.
Bronzluğunuzu arkalamak üzere iki haftada benzeri uygulanacak çın bir parlatma işleminden iyisi namevcut! Hamur kum kullanıldığında bu deneyimin ne kadar yabancıl olduğunu göreceksiniz. Polonez Adaları’ndan gelen etraflı kum (yahut Bora Boğanak Adalarından’dan parafin, Tahiti’den volkanik yağız kum) mugaddi yağlarla gelişigüzel (Karite düşman, jojoba düşman, Monoî düşman) sizi geberik hücrelerden arındırır. Alelhusus derinin kalın olduğu bölgelere, (ayaklar ve dirsekler) kuru veya yaşlı cilde ovuşturma yaparak uygulandığında haddinden fazla eli nimetli sonuçlar alacağınıza sakıncasız olabilirsiniz.
Tonikler Hei Poa markasının Gommage Moussant au Monoi’ ve Sable Noir da Tahiti ürünleri suyla ilişki ettiğinde köpürüyor ve ciltte hafif bire bir parfüm bırakıyor.
Balmumu Hindistan cevizi özleri, yağız kum ve passion fruit yağının karışımıyla ortaya çıkan tıpkı işaret, Gommage Douceur Comptoir Sud Pacifique.
Anti-age hizmet Anti-age güçsüzlük karşıtı özellikleri olan Gommage Corps au Sable Blanc da Sağanak Boğanak Acadayspa, Academie Hindistan cevizi ve tropikal Tamanu ağacı yağlarıyla formüle edilmiş. Ciltteki kolajeni stimüle ediyor ve tamlık vücuda uygulanıyor.
Monoi yağının sihri Monoi yağının gücü saymakla bitmiyor. Kurutulmuş hindistan cevizi düşman içerisinde ıslanıp yumuşamaya bırakılarak üretilen Monoî, antioksidan spesifik E vitamini ve asidik yağlar açısından haddinden fazla ensesi kalın. Cildinizi gevrecik yapıyor; renginiz daha etkin ve ak pak oluyor ve tatil dönüşü hiç soyulmuyorsunuz! Monoi yağını konsantre ve gösterişli haliyle cildinize ovuşturma sebebiyle uygulayın. Duş yahut banyo sonrası belli belirsiz buğulanmış cilde sürmek bildirme iyisi… Suda kâin, cildi kurutan ve teninizin bronzluğunu soluklaştırabilen kireci tembel ağıl getiriyor. Saçlarınızı sakın unutmayın. Saç uçları eğer kırık ve hasarlı görünüyorsa şampuanlama işlemine geçmeden önceki yağ banyosu yapın. Saç tellerine boydan boya bu sihirkâr yağı sürün ve saç derinize ovuşturma yapmayı boşlama etmeyin.

Masajda hindistan cevizi keyfi Inhilal Etmek ve yaz sonrası normal hayata mebzul tıpkı dönme fethetmek için kendinize anadan görme olduğu büyüklüğünde tetik tıpkısı Thai masajı hediye edin. Tatlıca hindistan cevizi yağı… Beribenzer kebir! İlk olarak saç derisine baskılı ovuşturma uygulanıyor, bilahare vücuttaki kaslar boyunca etraflı ovma hareketleriyle seansa devam ediliyor. Bu tam saçlarınız etraflıca mugaddi bire bir yağ itibarıyla eski ve havluyla mahsur oluyor.

Bronzluğunuz uzatmaları oynasın Gündüz altında, cildin dip tabakası kendini zararlı UV ışınlarından müzaheret etmek için kalınlaşır. Belirgi namına üstelik maalesef gerçekten hutut, arık ayrımsız kap ve aşkın seksi sıfır benzeri bronzlukla birlikte kalırız. Cildinizi sıkıntısız ve esnek burulmak istiyorsanız sabahleyin yüzünüze ve tam vücudunuza gliserin, hyalurik asit ve karite düşman içeren aynı ruz sonrası hizmet kremi sürmeniz gerekir.
Smoothie için Sahne kurmayın: Tek kumanya bronzluğunuzu sürgit koruyamaz. Esasen üstelik bazı meyve ve sebzeler cilde doğal yollarla nitelik verir. Bilfarz kayısı, kavun, havuç, gülgûn greyfurt ve karpuz… Alelhusus pişirildiğinde beta karotenlere göre ilkokul ikmal daha aşkın pigment ve antioksidan içeren domatesi da unutmamak geçişsiz! Bu mucizevî göveri cildi iritasyonlardan ve çevre kirliliğinden koruyor. Cilde iyi gelen smoothie’ler bronzluğunuzu besleyecek bol miktarda vitamin içeriyor. Aynca tatları birlikte haddinden fazla güzel! Blender’da mübarek miktarda buz kırın. Buzlarla yetişkin kayısıları püre halinde, gailesiz yeregeçen ve portakal suyunu karıştırın. Veya iki nüsha domates ve tıpkısı yarım yamalak biberi buharda pişirin. Karışıma nakıs çamçak hıyar suyu ve bir eksiksiz limonun suyunu ekleyin. Damak tadınıza bakarak tuz ve biber ekleyebilirsiniz. Süpermarketlerden dahi hazır smoothie’ler satın almanız olanaklı. Seçme yaparken uzvi olmasına ve mübarek miktarda meyve içermesine dikkat edin. Süt ürünü ve şeker içerme etmemesi birlikte yetişkin. (aksi takdirde tüm bir ısın bombası tamam çünkü…)
Deri tonunu besleyen mahsulat Egzotik parfümlü Embellisseur vücut Prolongateur bile Bronzage, Hawaiian Tropic. Saf karite düşman içeren Lait Corps Nutritif Satinant, Mixa Intensif Peaux Sèches. Hafif bronzlaştırıcı etkisi olan Lait Apaisant Réhydratant Intensificateur birlikte Bronzage, Solar Expertise, L’Oréal Paris. Soyulma¬ları yapan Lait üstelik Soin Prolongateur dahi Bronzage Esthederm. Ciltteki melanini stimule eden Soin Visage ten Corps Soleil Prodigieux, Nuxe.
Etkiyi artırmak üzere Bire Bir miktar otobronzan kremi bire bir zerre pamuğa dökün ve cildinize güzel yedirin: Concentré Teinté Autobronzant Intense, Clarins; Gel Autobronzant Teinté Terracotta Sunless Guerlain ; Lait Ensoleillant Intense Visage ten Corps, Flash Bronzer, Lancôme.
Yapmacıklı bronzluk için Makyaj artistleri yoluyla tümden modellerin siluetini kusursuzlaştırmak için yaratılmış pigmentli renkli bronzlaştırıcı jeller… “Peeling mamul ve tercihen nemlendirilmiş cilde uygulayın. Alelhusus güneşin saf aynı şekilde renklendirdiği bölgelerde; ciğer dekoltesinde, alnınızda ve omuzlarınızda henüz kısık kullanın” diyor Armani’nin makyaj artisti Emilio Benedetti. Hazır Para bronzlaştırıcılar: Glow To Wear, Givenchy; Bronze Mania, Armani; One Day Visage vücut Corps, L’Oréal Paris.

Kimlik elbet bronzlaşabilirim temelli bronzluk L’Oréal Paris Yapmacıklı Bronzluk Kremleri Glow To Wear Givenchy Bronze Mania Armani One Day Visage cilt Corps

Yoruma kapalı.