Genel Blog

Bronzluğun kalıcı olması için pratik bilgiler

142

Bronzluğun kalıcı olması için pratik bilgiler

Tatilden döndünüz. Amma bronz cildinizin size veda etmesini istemiyorsunuz. Peki onu pekâlâ detaylı bire bir süre elan koruyabilirsiniz? İşte, bronzluğu korumanın ve güneşin dokuncalı etkisini düzlük saçlar ile gözleri kurtarmanın kılgı yolları.
Mükemmel tıpkısı şekilde bronzlaşmış ve erke toplamış aynı halde tatilden döndünüz. Hakeza aynı durumda isteyeceğiniz tek tıpkı molekül cins; dinlence sonrası görüntünüzü uzun uzun benzeri müddet henüz koruyabilmek… Tafsilatlı süreli bronzluğun önceki sırrı ne kadar sürede ona kavuştuğunuza bağlı.
Eğer yalnız birkaç bölüm zarfında boyut değiştirmişseniz o ahit işiniz biraz daha baskı demektir. Amma esasen da itinalı ayrımsız çağ sonrası bakımıyla dinlence görüntünüzü aynı süre henüz bitmeme ettirmeniz mümkün.
Elinizde hala after-sun losyonu kaldı mı? O antlaşma, bu ürünü üzeri losyonu yerine kullanmaya bitmeme… Hem yaz mevsiminin serin tazeliğini hissetmenizi sağlayacak hem de cildin kurumasını, er yaşlanmasını ve güneşin verdiği zararları önleyen zengin içeriğiyle cildinizi koruyacak.
Göz kırışıklıklarına hassas masaj
Zaman devir gözlüksüz güneşe çıktığınız bile oldu tabiatıyla. İşte bu, özellikle alıngan ayn çevresi için hayati tıpkı öfke. İlk kırışıklıkların oluştuğu göz çevresi güneşin olumsuzluklarından de nasibini alan yer kırılan kesim. Dolayısıyla özel benzeri bakıma ihtiyaç duyuyor.

Acil hizmet için akşamları yenileyici göz bakım kremini inç uçlarınızla belli belirsiz masajlar eşliğinde cilde yedirin. UV ışınlarına maruz kalık hassas cilde bereketli gelecektir. Bire Bir zamanda ferahlık veren ayn pedleri hem cilde yüklülük kazandırıyor hem bile rutubet ihtiyacını karşılayarak evgin bakımını sağlıyor.
Tatil sonrası yevmiye strese yenik sakıt beniz, esenlikle parlayan cildin çabucak kurumasına birlikte kere miftah. Buna cebin haftada iki üç posta boyun ve dekolteyi dahi kapsayan maske uygulaması yazmak şart.
Nemlendiricili maskeler, hücrelerin su depolarını baştan doldurmalarını sağlayarak cildin henüz aşkın kurumasını önler. Peeling maskeleri da kap yüzeyindeki kurumuş ölü ten hücrelerini temizleyerek bronzluğun baştan meydanda bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar.
Cilde bembeyaz tıpkısı bronzluk vermek üzere iki şeye gerekseme var; nem ve yağ… Yurt yağ küreciklerinin cildin derinliklerine ulaşmasını sağlayan lipozom teknolojili üzeri losyonları ve yenileyici canlı üzeri kremleri bunun için ideal. Böylelikle kremlerin ve losyonların cilde elan derin ağırbaşlılık etmesini kolaylaştırmış olursunuz.
Saçlara tam bakım
Tatil saçlarınıza yaramadı mı? Saç uçlarınız inceldi ve kırıldı, saçlarınız matlaştı… Çokça çok ruz, rüzgar ve suyun saçlar üzerindeki huysuz etkilerini sistematik bir saç onarma bakımıyla ortadan kaldırabilirsiniz.
Saçlarınızı tıpkı zamanda hizmet eden şampuanlarla yıkayıp ve duruladıktan sonradan haftada ayrımsız posta saç kürü uygulamalısınız.
Pantenol saçlarınıza sakat parlaklığını baştan verecek, keramid üstelik saç uçlarındaki hasarları onaracaktır.

Etiket Ten Bakımı bronzlaşmak tunç cilt bakımı bronzlaşmış ten sürekli bronzluk

Yoruma kapalı.