Genel Blog

Bu akşam Arka Sokaklar var mı? Arka Sokaklar 576. yeni canlı izle Kanal D! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar son bölüm izle!

42

Bu akşam Arka Sokaklar var mı? Arka Sokaklar 576. yeni canlı izle Kanal D! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar son bölüm izle!

İlk bölümü 31 Temmuz 2006 tarihinde yayımlanan, Erler Film imzalı, yönetmenliğini Orhan Oğuz‘un yaptığı, Kanal D‘de yayımlanan polisiye, aksiyon, dram ve komedi türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Arka Sokaklar bugün var mı? Bu akşam Arkadaki Sokaklar var mı? Arka Sokaklar 576. yeni canlı izle Kanal D! Arka Sokaklar yeni bölümde neler olacak? Arka Sokaklar son birim izle!

ARKADAKI SOKAKLAR BUGÜN VAR MI, SAAT KAÇTA?

15. sezonda Cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan dizibu akşam saat 20.00’da izleyici ile buluşuyor. İlk bölümünden itibaren büyük ilgi gören yapım, bu sezon Cuma akşamları Kanal D ekranlarında.

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ARKADAKI SOKAKLAR YENİ BIRIM CANLI İZLE KANAL D!

Selin ilaçlara bağımlılığı yüzünden ameliyat edilemez. Mesut ,Selin’i yalnız bırakmaz ve kendi evine getirir. Burada ilaçlardan arınana değin kampa gireceklerdir. Selin bu koşul karşısında hırçınlaşır. Mesut’un operasyona gidip yanında Bahar’ı bıraktığı bir gün, Bahar’ın uyumasını fırsat haberdar olan Selin evden kaçar.

Bahar emniyete gelince Zafer’i görür ve darmadağın olur. Hüsnü’den izin alıp Zafer’in sorgusuna girer. Herkesi dışarı çıkartır. Hakan ve Ali öğrenince panik olurlar. Bahar silahını beline takıp Zafer’in yanında girer, kapıyı kilitler ve kimseyi de içeri almaz.

Arif, Tilbe olayını Bahar’a anlatır. Ayrıca savcıya da gidip gerekli belgeleri teslim eder.

Nazike’nin evde acayip halleri ve konuşmaları aileyi meraka düşürür. Zeliha duyduğu telefon konuşmasından Nazike’nin kanser olduğu endişesine kapılır. Durumu Hüsnü ve kardeşleriyle paylaşır. Herkes teyzeleri için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ARKA SOKAKLAR SON BIRIM KESİNTİSİZ İZLE!

Mal Varlığı’in ekibimize yaptığı şantaj, Rıza Baba’nın daha erken davranıp şantaj nedenini ortadan kaldırmasıyla nafile çıkar. İlk kozu boş yere çıkan Mal Varlığı sevk edildiği savcılıktan denetimli serbestlikle bırakılır. Tehditleri ve şantajları işe yaramayan Mal Varlığı bütün kozlarıyla ekibin etrafını sarıp, ortalığı toz duman etmeye kararlıdır. Hakan, Savcı Fahri’nin karşısına çıkıp ifadesini verir. Avukatı Başak’ta, Hakan’ın yanındadır.

Selin, ağrıların şiddetine dayanamamaktadır. Doktorun uyarılarını ayrıntılarıyla kulak ardı edip, ilaçları çekirdek gibi almaktadır. Durumun ciddiyetini ayrım eden Mesut, kontrolü ele almaya çalışır. Hekim da bu durumun hemencecik bitmesi için Selin’in ameliyat tarihini öne çeker. Ameliyat olabilmesi için Selin’in ilaçların dozunu aşmaması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Seni Çok Bekledim 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Seni Çok Bekledim 2. bölümde neler olacak? Seni Çok Bekledim konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.