Genel Blog

Bu akşam Babam Çok Değişti neden yok? Babam Çok Değişti final mi yaptı, neden final yaptı? Kanal D Yayın Akışı!

27

Bu akşam Babam Çok Değişti neden yok? Babam Çok Değişti final mi yaptı, neden final yaptı? Kanal D Yayın Akışı!

Kanal D’de yayınlanan komedi dizisi Babam Fazla Değişti geçen hafta final yaptı. Sevenlerine can sıkıcı haberi veren Kanal D, Yapımcı ve kanal yönetiminin aldığı kararla Babam Çok Değişti dizisi, 4. bölümünün arkasında ekranlara veda edeceği açıklanmıştı. Bu akşam Kanal D yayın akışında yer almayan Babam Fazla Değişti neden değil? Babam Çok Değişti final mi yaptı, neden final yaptı? sorularının detayları burada. Bu akşam Babam Fazla Değişti yerine Kanal D’de Çok Hoş Hareketler Bunlar 2 son bölümünün tekrarı var!

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ NEDEN FİNAL YAPTI?

Alev Ateş, Mucize Hekim, Sol Yanım, Çok Eskiden Çukurova gibi başarılı yapımlarla benzer gün yayınlanan Babam Çok Değişti dizisi, reyting yarışında yenik düştü. Reytinglerde istenilen seviyeye çıkamayan Babam Fazla Değişti dizisinin bundan dolayı final kararı aldığı belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 82. son bölümde ne oldu? Konusu ne? başlıklı makalemizde atv çukurova dizi, bir zamanlar çukurova ve bir zamanlar çukurova son bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.