Genel Blog

Bugün Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti? 5 Mart 2021 Doya Doya Moda’da elenen isim kim?

139

Bugün Doya Doya Moda kim elendi, kim gitti? 5 Mart 2021 Doya Doya Moda’da elenen isim kim?

5 Mart 2021 Cuma günü Doya Doya Moda programında eleme telaşı yaşandı. Ödülün sahibi yapabilmek için uğraş eden yarışmacılar bununla birlikte bir ismin programa vedası ile arkadaşlarına veda etmiş oldu. İşte fenomen moda programında son koşul ve eleme ile ilgili ayrıntı…

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ? 5 MART’TA ELENEN İSİM…

Hafta içerisinin son gününde programda veda yaşandı. Fenomen yarışmada mücadele veren isimler ödülün sahibi olmak için yarıştılar. bununla birlikte asgari puanı bölge isimlerse programda kalabilmek için mücadele ettiler.

Doya Doya Moda’da elenen ad Rüya oldu. Ceren ise haftanın en yüksek puanını alarak kolyenin sahibi oldu.

DOYA DOYA MODA ERKEKLER NEDEN DEĞIL, NEDEN AYRILDI?

Doya Doya Moda yoluna bayan yarışmacılarla devam ediyor. 22 Şubat tarihli bölüm itibariyle 7 bayan yarışmacı ekranda performanslarını sergilemeye devam edecek. Yarışmadaki manâlı değişikliği kısa zaman önce Seray Sever açıklamıştı.

Son kez erkek yarışmacıları sahneye bölge Seray Sever, yeni kararı şu sözlerle duyurdu “Programda erkek modasına dair çok şey konuştuk ve izleyicilerimiz sizden fazla şey öğrendiler. Harika bir renktiniz programımızda. Pazartesi itibariyle 7 kız yarışmamızla programa devam ediyoruz.”

 

Yoruma kapalı.