Genel Blog

Burak Akagün kimdir? Burak Akagün şarkıları!

28

Burak Akagün kimdir? Burak Akagün şarkıları!

Kıbrıs ve İstanbul’da aldığı sahnelerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Burak Akagün, bugün Demet Akalın ve Alişan ile Sabahleyin Sabahtan programına misafir oluyor.

BURAK AKAGÜN KİMDİR?

‘Hele Ninna Olasan’ şarkısıyla YouTube’da 7 milyonun üzerinden bir izlenme oranına sahip olan Burak Akagün, geçirdiği trafik kazasının arkasında sahnelerden uzakta kalmıştı. Dönüşüyle birlikte Seni Hiç Kimse Sevemez, Eden Bulur, Sebep Neydi Ayrılığa gibi kayda değer eserleri seslendiren Burak Akagün, sahnelere döndüğü için mutlu olduğunu açıklama etti.

Laf ve müziği Bilal Sonses’e ait “Eden Bulur” adındaki çalışmasının arkasında bu kere da yine söz ve müziği kendisine ait olan “Sebep Neydi Ayrılığa” adlı şarkısıyla müzikseverlerin karşısına çıkan Burak Akagün, “Sebep Neydi Ayrılığa” adlı şarkının klip çekimleri için kameralar karşısına geçmişti. Blibini Türkiye’nin tanınmış klip yönetmenlerinden Enes Bilal Taşçı üstlendi.

Darkn dark müzik etiketi ile meydana çıkan olan “Eden Bulur” adındaki single çalışmasında prodüktörlüğü Cem Başarak Aksan’ bırakan Burak Akagün, yaptığı açıklamasında, geçirdiği kazanın ardındaki sahnelere kaldığı yerden devam etmenin mutluluğunu yaşadığını bildirdi.

BURAK AKAGÜN ŞARKILARI!

606c057579da3e0c38d10fe4

Bir önceki yazımız olan Survivor Batuhan ne oldu, neden ağladı? Survivor 2021 64. bölümde gözyaşları sel oldu! başlıklı makalemizde survivor batuhan, survivor batuhan 2021 ve survivor batuhan boy kilo hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.